Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Ако преживее Серјожа, сите ќе преживееме :).

Мислевте дека сте добар рибар? Погледнете го овој Бразилец!

Мислевте дека сте добар рибар? Погледнете го овој Бразилец!

Човеков нема дури ни професионална јадица, туку лови само со конец. Дали го погодил местото или е до техниката нека каже некој рибар во коментари.

Скриена камера како познатата сцената со Мерлин Монро

Русинките во фустани беа изненадени на влезот од супермаркетот. Полошо поминаа тие што носеа кеси :).

Како таткото им ја соопшти веста на синовите дека добил 2,7 милиони долари на лотарија

Како таткото им ја соопшти веста на синовите дека добил 2,7 милиони долари на лотарија

Им приреди неколку изненадувања во серија, почна со iPad-и, за на крај да заврши со главната бројка.

Кога ресторанот е преполн со гости и сите сакаат да јадат од специјалитетот на куќата

Кога ресторанот е преполн со гости и сите сакаат да јадат од специјалитетот на куќата

Тогаш готвачот го пали авионскиот мотор и шоуто може да започне :).

1 е малку, 2 се тамам, 3 се премногу! Американка потроши 20.000 долари за да има 3 гради

Јасмин Тридевил е 21 годипна масажерка од САД, која неодамна доби бизарна идеја да си направи трета вештачка града и ја реализираше. Причината поради која девојката си направи трета града е нејзиниот сон да учествува во некое реално шоу. Јасмин смета дека вака ќе го сврти вниманието на јавноста и организаторите на некое реално шоу […]

Жешки девојки во смешни ситуации

Жешки девојки во смешни ситуации

Колку е појака девојката, толку посмешно паѓа.

Разголени фотографии од невестата на Владимир Кличко, Хајден Панитиер (21 фото)

Требаше да се венчаат на 22 август, но ја одложија венчавката, а згора на тоа сега протекоа и разголените фотографии од Хајден во јавност. Дали невестата ќе го облече невестинскиот фустан ќе видиме, а до тогаш да погледнеме детално што одбрал боксерот.

Разголени селфи фотографии на Ким Кардашиан (2 фото)

И Ким Кардашиан како и своите колешки си чувала во својот телефон скриени разголени фотографии, па да не е во втор палн и нејзините „протекоа“ во јавност.

Најубавите моменти од Октоберфест 2014. Фотоекскурзија број 2 (29 фото)

Продолжуваме да ви ги пренесуваме највпечатливите слики од најпопуларниот светски фестивал на пивото.

Селфи катастрофи (7 фото)

Ова се 7-те најдобри фотомонтажи на конкурсот со наслов „Селфи катастрофи“ објавен од интернет страницата Worth 1000.

Како за еден ден да заработиме еден милион денари? (виц)

– Почитувани посетители,
Започнуваме со семинарот „Како за еден ден да заработиме еден милион денари.“

Сопругот пијаница и идеалната домаќинка (виц)

Бракоразводна парница во суд.
Сопругата:

Есента е идеално годишно време за да се посети Франција (23 фото)

Есента е најнеомиленото годишно време, но ако сте на вистинското место со вистинските луѓе, таа слика може да се промени. Следуваат убави есенси фотографии од Франција, кои во најмала рака ќе ве натераат да излезете и да прошетате, да поуживате малку во убавините на златното годишно време.

Сте виделе ли вертикално играње? Погледнете го танцот на ѕидот на зградата на овие двајца воздушни танчери

Сте виделе ли вертикално играње? Погледнете го танцот на ѕидот на зградата на овие двајца воздушни танчери

Танчерите својата прекрасна, екстремна кореографија ја одиграа на зградата на собранието на градот Оукленд, САД. Уживајте!

Како сокол лови врана?

Како сокол лови врана?

Акција снимена со камера монтирана на главата на соколот.

Томи Ли Џонс како професор во смешна јапонска раклама за кафе

Томи Ли Џонс како професор во смешна јапонска раклама за кафе

Јапонците продолжуваат да ги искористуваат американските славни актери на смешен начин.

Жестоки нокаути од улични тепачки

Жестоки нокаути од улични тепачки

Снимките се од мобилни телефони и не се многу квалитетни, но нокаутите се.

Неочекувана донација од Иван Исцелител за теникиот клуб Куманово

– Вие сте? – Ние сме Иван. Тренерот беше затечен и изненаден од оваа ненадејна посета на Иван придружуван од камерман и фотограф.

Крајно идиотска сообраќајка со тројно престигнување

Крајно идиотска сообраќајка со тројно престигнување

Шоферот си го бараше, но настрадаа и тие со него, а најверојатно и еден од камините.

Машина за делење на белката од жолчката на јајцата

Машина за делење на белката од жолчката на јајцата

Идеален изум за готвачите во големите кујни и пекарите кои мака мачат и трошат многу време за делење на белката од жолчката на јајцата. Сфати некој како работи изумот?

Не е лесно да се живее без маж

Не е лесно да се живее без маж

Не дека мажите се подобри од жените во се. И жените ги бива за некои работи во кои мажите се тапа. Таков е светот, мажите и жените треба да се надополнуваат.

Најсекси криминалка на светот (5 фото)

Оваа 21-годишна девојка се вика Стефани Бодуа и е осомничена дека извршила 42 провални кражби. И покрај тоа што девојката беше осомничена за ненасилни кражби, сепак во нејзиниот дом беше пронајден цел арсенал огнено оружје, поточно 9 парчиња. Којзнае што се друго правела освен кражбите. Погледнете зошто медиумите ја нарекоа најсекси криминалка на светот.

Гледај ме во очи 72 (67 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Смешни слики #348

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 348-ми дел ;).

Како еден вреден градежен работник пренесува песок со рачна количка?

Како еден вреден градежен работник пренесува песок со рачна количка?

Типот ја усовршил техниката, така што прави една тура само за неколку секунди.

Дечкото ја запозна жената на својот живот и реши да ја импресионира

Дечкото ја запозна жената на својот живот и реши да ја импресионира

Ова се случува кога ќе се вљубите во колешката од работа :).

Маскираниот крадец се обиде да ограби погрешна девојка

Маскираниот крадец се обиде да ограби погрешна девојка

Ваква грешка се прави само еднаш во животот! Девојката после завршената работа си замина мртва ладна, како да го прави ова секој ден. Предупредување: Видеото може да ве вознемири!

Возачот на BMW X5 реши да му одржи лекција на возачот на 40 тонскиот натоварен камион

Возачот на BMW X5 реши да му одржи лекција на возачот на 40 тонскиот натоварен камион

Возачот на камионот се престрои на брзата лента од коловозот, а тоа не му се допадна на возачот на BMW X5. Ваква лекција не се заборава лесно :).

Вака изгледа сообраќајка при брзина од 595 км/час

Возилото се вика Speed Demon, а максималната брзина која до сега ја достигнало е 706 км/час.

+