Чуварот кој бил испратен да спречи илегална студетска забава во зградата на Факултетот

Чуварот кој бил испратен да спречи илегална студетска забава во зградата на Факултетот

Маж. Ќе го фати една жена и за миг ќе му го сврти умот.

Ова е идниот светски музички хит! Дали ќе ја достигне славата на „Гангнам стајл“ ќе видиме

Ова е идниот светски музички хит! Дали ќе ја достигне славата на „Гангнам стајл“ ќе видиме

Кореанецот со псевдоним Автостопер ќе ви го исполни Мотика хитот на денот со наслов „Еднинаесет“.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 34 (60 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Забавна еротика 127 (+16) (90 фото)

Еротски моменти од секојдневниот живот кои се паметат долго време.

Икеа ангажираа хипнотизер и направија закон реклама „Патување во времето“

Типот ги хипнотизираше луѓето, кои кога се будеа мислеа дека се во иднината во својот стан. Задолжително погледнете!

Вулгарен Хумор 76 (70 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Дом на духови (игра)

Богатата сопственичка сака да го продаде својот замок. Но, во него живеат духови. Ако го продаде, замокот ќе биде срушен и духовите ќе исчезнат. Добро исплашете ја жената за да не се врати повеќе таму.

Смешни слики #352

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 352-ри дел ;).

Некои луѓе ова го нарекуваат мода, но јас не го разбирам!

Мотика улична мода од ширум светот.

Рушење со динамит (игра)

Кревајте во воздух мостови, кули и возила.

Детето со златен глас, кое работи како уличен продавач на балут на Филипините

Детето со златен глас, кое работи како уличен продавач на балут на Филипините

Детево уште од мали нозе заработува и го храни своето семејство продавајќи балут, јајца од патка со ембриони внатре, кои се многу популарна улична храна во Филипините. Човеков случајно го слушна како пее на улица и го сними.

Пешакот со пиштол секогаш има предност :)

Пешакот со пиштол секогаш има предност :)

Во меѓувреме на дивиот исток, пешаците научија како да ги натераат возачите да ги почитуваат.

Голиот Супер Марио во реалниот живот :)

Голиот Супер Марио во реалниот живот :)

Добро му тргна, но патеката по која тргнал не е воопшто лесна.

Кокошка со темпирана бомба во видео играта Кантер Страјк

Кокошка со темпирана бомба во видео играта Кантер Страјк

Многу добар анимиран филм. Ви препорачуваме да погледнете!

Шофер на месецот: Најде излез од тесната, слепа уличка

Шофер на месецот: Најде излез од тесната, слепа уличка

Затоа што само аматерите губат време да се враќаат и да кружат :).

Питачот инвалид мораше да побрза малку

Питачот инвалид мораше да побрза малку

И кај нас има вакви. Има еден што се прави глувонем по скопските кафичи, а кога ќе му речеш зад грб „Еј сакаш цигара?“, веднаш се врти :).

Јако: Татко и син се натпреваруваат во брејкденс играње

Јако: Татко и син се натпреваруваат во брејкденс играње

Малиот стрпливо чека татко му да покаже што знае, па потоа стапува на сцена :).

Стар ѕвер им покажува на младите билдери како се вежба во теретана

Стар ѕвер им покажува на младите билдери како се вежба во теретана

Што ќе му е тренер кога може сам да си измисли вежби :).

За женската логика… (виц)

Прашуваат еден маж: Колкава е веројатноста да излезете на улица и да видите диносаурус?
– Еден на трилион.

Петочно сознание (виц)

Петок е! Веќе 6 часа сум во канцеларија и се радувам на достигнувањата на интернетот – префрлувам пари од една сметка на друга, префрлувам датотеки од една папка во друга во клауд, итн.

Првата женa астронаут (виц)

Првата женa астронаут се јавува од Вселената:
– Хјустон, имaме проблем!

Неуспешна подготовка за претстојниот викенд (2 фото)

Авторот на фотографиите во продолжение решил добро да се подготви за претстојниот викенд со пријателите. Го наполнил фрижидерот со пиво, ама една работа заборавил… Извадил едно пиво од долниот дел и… 🙂  

Смешни фотомонтажи од украдените разголени фотографии на ѕвездите (14 фото)

Фотошоп мајсотрите решија да ги поштедат малку ѕвездите од срамот кој пукна на почетокот на месецов :).

Пеглица против Џип 4×4

Пеглица против Џип 4×4

Ако пеглицата се затрча доолно брзо, нема рид што не може да го искачи :). Шоферот на пеглицата е профи.

Моите мали јазовичарчиња се преслатки кога трчаат и скокаат во тревата

Моите мали јазовичарчиња се преслатки кога трчаат и скокаат во тревата

Позитив на денот!

Како малото кученце Софи, постојано се снаоѓа да излезе од кафезот?

Како малото кученце Софи, постојано се снаоѓа да излезе од кафезот?

Кога сопственичката ја видела Софи надвор од кафезот, прво помислила дека не ја затворила добро, но подоцна открила што е финтата. Постави камера и снимаше за да ги потврди своите сомнежи.

Виталиј пишува казни на кого ќе му текне

Виталиј пишува казни на кого ќе му текне

За јадење на јавно место, за паркирање, за пушење, затоа што девојката имала голем задник… одлепен тип.

Екстремна преобразба на стара Лада

Екстремна преобразба на стара Лада

Типот од Ладата си направил чудовиште што оди по секаков терен.

Мајката снима и и дава совети на ќерка си како да се тепа

Мајката снима и и дава совети на ќерка си како да се тепа

Напред Венеса, грабни ја кучката… Соблечи ја…

4 девојки на 1 мотор :)

4 девојки на 1 мотор :)

– Еј девојки, каде сте тргнале? – Еве во одделот за итна медицинска помош…

+