Најдобрата пица

Рулет

Стоматолог

Том и Џери: Лавиринт

Минички

Што прават Германците кога шахтата не е рамна со асфалтот за 2 сантиметри?

Што прават Германците кога шахтата не е рамна со асфалтот за 2 сантиметри?

Слободно споредувајте со кај нас во коментарите. Мора конечно да сфатиме дека и Германците се луѓе како нас, немаат рогови, се е до системот.

3 годишно дете се расправа и дебатира со мајка му

3 годишно дете се расправа и дебатира со мајка му

Шампион е малиов :). Не само што не ја слуша мајка му ниту збор, туку цело време и вели Линда, Линда, душо, слушај ме сега мене… Расправијата е за тоа дека иако се кај баба му на гости, сепак не може да вечера колачиња. А аргументите на малиот се дека мајка му не поседува ништо […]

Јако изненадување за време на уличната тепачката помеѓу возачот и група моторџии

Јако изненадување за време на уличната тепачката помеѓу возачот и група моторџии

Дечкото кој возеше со својата девојка, случајно му влезе во правецот на движење на еден од моторџиите. Моторџиите го обиколија, го запреа и работата ескалира многу брзо. Изненадувањето се случи кога во сценариото се вклучи и девојката.

Хауард Веб конечно доби шанса да направи нешто што отсекогаш сакал да го направи

Хауард Веб конечно доби шанса да направи нешто што отсекогаш сакал да го направи

На ревијалниот натпревар, најдобриот светски судија направи неочекуван потег, но казната од Луис Холтби стигна брзо и тоа со лизгачки старт.

Напуштена девојка седи и плаче на улица – Една од најстрашните скриени камери до сега!

Напуштена девојка седи и плаче на улица – Една од најстрашните скриени камери до сега!

Девојката седи и плаче, а добрите луѓе и приоѓаат да и помогнат. Потоа им се случува најужасниот хорор во животот!

Што не е во ред со сликата од сопругата?

Мажот се вратил од работа и ја фотографирал својата сакана сопруга. На прв поглед се изгледало совршено нормално, но мажот внимателно ја погледнал фотографијата и побарал развод.

Јако: Како жените облекуваат фармерки број 34 кога носат 38

Јако: Како жените облекуваат фармерки број 34 кога носат 38

Добра пародија која ги исмева жените кои прават големи жртви за да бидат што постегнати. На крај девојкава малку повеќе забега :).

Семејство на нудистичка плажа (виц)

Едно семејство оди на нудистичка плажа. По некое време доаѓа детето и ја прашува мајка си:
– Мамо, какви се жените со големи гради?
– Тие се глупи, сине.
– А жените со мали гради?

Жална вест (виц)

Еден познат политичар починал. Од МТВ не знаеле како да ја пренесат тажната вест и го накалемиле Глигорче од Метео. Тој започнал со типичната насмевка на лицето: – Денес во земјата е облачно и мрачно. Во центарот на Скопје, поточно околу Собранието е минус еден, а на градските гробишта Бутел – плус еден.

Првата брачна ноќ на дедото и младата невеста (виц)

Вработените на еден хотел дознале дека наскоро ќе дојде штотуку венчан пар – мажот 95 години, а невестата 22.

Како функционира државата? (виц со многу вистина во него)

Си седел еден цар на тронот и слушнал како некој вика: „Ајде на убави јаболка-а-а-а!“
Погледнал преку прозорецот и видел еден старец со запрежна кола продава јаболка, а околу него толпа купувачи.

Овие се Рибок или Најк?

Овие се Рибок или Најк?

Човек се јавува во радио за да си ја порача песната „Овие се Рибок или Најк“. Типот што се јавува е легенда, а водителот е уште поголема легенда зошто му ја погоди песната :).

Двајца земјоделци му пеат песна на Никола Груевски

Двајца земјоделци му пеат песна на Никола Груевски

Зеле пари од субвенции, па слават и му отпеаја една песна на премиерот.

Малиот сакаше да си земе бесплатно чоколатце, а доби нешто што ќе го памети цел живот

Малиот сакаше да си земе бесплатно чоколатце, а доби нешто што ќе го памети цел живот

Реакција на неделата! Моментот кога детето станува маж :).

Маса за имендени и куќни слави, која секој ќе посака да ја има

Маса за имендени и куќни слави, која секој ќе посака да ја има

Масата има уникатен и многу добар механизам за расклопување, во случај да ви дојдат повеќе гости.

Машина за цепење дрва каква што не сте виделе до сега

Машина за цепење дрва каква што не сте виделе до сега

Цепи дури и големи трупци во еден потег.

Возачот слушал чудни звуци и ја однел колата на мајстор. Она што го извади мајсторот од зад тркалото ги изненади сите.

Возачот слушал чудни звуци и ја однел колата на мајстор. Она што го извади мајсторот од зад тркалото ги изненади сите.

Еве ја снимката од интервенцијата на мајсторот.

Дечко прави тест да види дали девојката на дугарот е неверна

Дечко прави тест да види дали девојката на дугарот е неверна

Неколку секунди се доволно за да видиш што се крие под маската на фината девојка.

Гледајте колку лесно се плива во Мртвото Море

Гледајте колку лесно се плива во Мртвото Море

И да не знаеш да пливаш нема шанси да пропаднеш. Едноставно водата преполна со сол те исфрла на површината.

8-те најсмешни фрази од бугарските домашни порно филмови

8. Полеко бе, тиа гашчи са ми нови!
7. Ајде, лапај го като банан!
6. Вдигни го сам, че скоро се лакирах…
5. Ајде свршавај, че почна турскио сериал!
4. …

Дебел маж на масажа кај згодна масажерка

Масажерката започна да масира и да зборува нешто на германски. Реакцијата на мажот – очекувана :).

Хит на денот: Млад Индиец му кажува на татко му дека девојка му е трудна

Хит на денот: Млад Индиец му кажува на татко му дека девојка му е трудна

Шизикот само сакаше да се пошегува со својот татко и покрај тоа што го знае како реагира. Реакцијата на таткото е закон!

Славниот тренер на кучиња Цезар Милен се соочи со најтешкиот случај во својот живот, да скроти едно многу агресивно куче

Славниот тренер на кучиња Цезар Милен се соочи со најтешкиот случај во својот живот, да скроти едно многу агресивно куче

Како што рече самиот, до сега не видел вакво куче, а очигледно не ни очекуваше да биде толку агресивно. Цезар Милен стана познат по својот ТВ серијал „Dog Whisperer with Cesar Millan“.

Како сликарот ја импресионира девојката?

Како сликарот ја импресионира девојката?

Дечкото го покажуваше својот начин на работа пред колегите и никој не очекуваше дека ќе го отвори срцето на ваков необичен начин.

Селанецот од штипско Крупиште кој се шетал со тегла со 40.000 евра во неа

Селанецот од штипско Крупиште кој се шетал со тегла со 40.000 евра во неа

Докторите од штипската болница примиле човек повреден во сообраќајка кој во рацете стегал тегла со 40.000 евра во неа. Еве ја неговата приказна.

+