Да ти се случи тоа што ти мисли жена ти, а не тоа што ти мисли мајка и (виц)

Во 3 часот по полноќ жената и се јавува на мајка си:
– Мамо, ќе пукнам! Веќе е три, а мојот уште не е прибран! Сигурно има љубовница!

Полицајците и сифилисот (виц)

Двајца полицајци стојат пред таблата на Клиниката за кожно-венерични болести. На неа се објавена најризичните групи за заболување од сифилис:
На прво место – камионџии.

Најлошите другари на сите времиња! Ви препорачуваме да погледнете!

Најлошите другари на сите времиња! Ви препорачуваме да погледнете!

Некои од нив дури и не можат да се наречат другари после она што го направија.

Престани да ми го клоцаш седиштето!

Другарот многу се нервира кога некој му го клоца седиштето, а кога ќе сфати дека намерно го прави тоа…

Групна тепачка на англиски начин

Групна тепачка на англиски начин

Предупредување: Многу жестоко видео!

Храбра скриена камера со жени во кратки здолништа кои купуваат сладолед

Храброст е на непозната жена да и го направиш ова. Да е ова кај нас не само полиција и тужби, туку и ќотек ќе има.

2 годишното ирско девојче не сака родителите да му се смеат додека пее

2 годишното ирско девојче не сака родителите да му се смеат додека пее

Децата учат од родителите и ги имитираат нивните постапки. Понекогаш тоа е смешно. Што мислите од кого научило девојчево така да се кара?

Талентиран уличен уметник кој слика со раце и за неколку минути создава прекрасни уметнички дела

Човеков живее и работи на улиците на бразилскиот град Рио Верде. За своите уметнички дела не користи прибор, туку своите уметнички дела ги создава со голи раце.

5 годишно девојче, боксер, го изненади татко си за време на тренингот

5 годишно девојче, боксер, го изненади татко си за време на тренингот

Таткото намерно ја провоцираше без да се штити со ракавиците, но малава е жестока :).

Пронајди го натрапникот на секоја од фотографиите (24 фото)

Погледнете внимателно и откријте го 13-тото прасе, откријте кому не му е местото на фотографијата.

Малиот ганстер од Ирак

Малиот ганстер од Ирак

Детево е газда на улицата и од никого не се плаши, па дури ни од тенковите.

Дечко со Ебола на улица

Дечко со Ебола на улица

Нова епизода од најнездравата бразилска скриена камера.

Девојкава ќе ви покаже како се пие кригла пиво за 5 секунди без раце

Да ја држиш криглата со забите и да голташ во исто време, тоа е уметност :).

На секое дете му треба мајчинска љубов

На секое дете му треба мајчинска љубов

Ова мало детенце живее во сиропталиште и никогаш вистински не ја почувствувало мајчинската љубов. Видеото ќе ве остави со насолзени очи, но и со пореално гледање на работите. Пораката е: Некои деца, за разлика од привилегираните, копнеат за мајчинска љубов. Некој да ги сака безусловно. Посвојте дете!

Службата загубено-најдено на аеродромот во Амстердам

Службата загубено-најдено на аеродромот во Амстердам

Конечно некој се сети како најбрзо и најефикасно да им ги враќа загубените предмети на патниците во авионите. Браво за идејата!

Демонско дете – хорор скриена камера на улица на сред бел ден

Демонско дете – хорор скриена камера на улица на сред бел ден

Гледајте што се случува кога загрижените случајни минувачи ќе му пријдат на детето што плаче на клупата.

Следната генерација ќе биде чудесна и ќе го направи светот интересно место за живеење! Паметете ми го зборот!

Наместо младите да ги гледаме на начин како што постарите не гледаа нас, наместо да кукаме дека новите генерации се се полоши и полоши, да погледнеме малку пореално и да видиме нивната генијална страна. Денешните деца растат со пристап до многу информации и очекувано е да направат чуда подоцна во својот живот.

Дали вашето дете сака велосипед? Не му купувајте, туку направете му од бамбус!

Велосипедите ги произведува сингапурската компанијата Bamboobee. Деловите се нарачуваат преку интернет и според упатството го составувате велосипедот. Она што купувачот го добива гратис е квалитетно поминато време со своето дете додека го составуваат велосипедот. На крај доаѓа и мало разочарување кога ќе ја слушнете цената на едно вакво бамбусово задоволство – над 1300 долари.

Преоптеверауваравувања

Преоптеверауваравувања

Мал но смешен кикс на новинарката на Канал 5, а изгледа и соговорникот малку се сплетка.

Не ја препумпувајте својата кошаркарска топка!

Не ја препумпувајте својата кошаркарска топка!

Другарот е секогаш тука слатко да ви се изнасмее ако направите кикс :).

Секој пат кога ќе ја искористам машината за мраз, моето куче ја напаѓа мачката

Секој пат кога ќе ја искористам машината за мраз, моето куче ја напаѓа мачката

Кутрата мачка, редовно ја тепаат, а не знае зошто :).

Најоригиналната и најсмешната комичарка вентрилоквист до сега

Најоригиналната и најсмешната комичарка вентрилоквист до сега

Вентрилоквисти се луѓе кои можат да зборуваат од стомакот, без отворање на устата. Комичарката се вика Нина Конти и ќе ве насмее со своите доброволци од публиката. Гледајте како го натера вториот да заигра.

Смешни слики #349

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 349-ти дел ;).

Секси позадини 45 (60 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Забавна еротика 126 (+16) (70 фото)

Еротски моменти од секојдневниот живот кои се паметат долго време.

Е ова ти се вика вистински џентлмен

Е ова ти се вика вистински џентлмен

Девојката очајнички се обидуваше да дофати една тегла од највисокиот рафт во супермаркетот. Џентлменот тогаш стапи на сцена.

Се нервираш заглавен во сообраќајниот метеж и одеднаш…

Се нервираш заглавен во сообраќајниот метеж и одеднаш…

Ширење позитивна енергија 90-ти левел :).  

Си направил мотор што оди на дрва! Само запали го огнот и шибај со 80 на саат!

Еден мајстор од белорускиот град Гомел си направил мотор кој оди на дрва. Восхитува фактот дека моторот достигнува брзина од 80 км/час, а за да поминете растојание од 100 километри ви треба само една вреќа дрва.

Верувале или не, оваа супер згодна жена родила 6 деца (26 фото)

Ако мислите дека после раѓањето дете жената не може да има идеална фигура, грешите. Запознајте ја 33-годишната Дебора Гудмен, мајка на 6 деца. Нејзината тајна е во активното и редовно спортување. Погледнете ја како изгледа сега. Се надевам дека овој пост ќе им биде голема мотивација на жените кои престануваат да се грижат за својата […]

Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Ако преживее Серјожа, сите ќе преживееме :).

+