Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 37 (37 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Исклучително надарениот човек што си барал кондом (виц)

Еден човек имал сериозен проблем. Бил исклучително надарен и постојано ги кинел кондомите.
По последното кинење на кондомот, малку нервозен, отишол во аптеката, го извадил својот атрибут, тропнал на масата и рекол:
– Е за овој сакам еден кондом!

Тежок е студентскиот живот (57 фото)

Незаборавни моменти од секојдневието на студентите. Кој бил студент и живеел во студентски дом, знае ;).

Плавушата во бикини го запали моторот

Плавушата во бикини го запали моторот

Е ова е жена! А и паметна е, од ѕидот моторот нема каде да оди и ништо не може да тргне наопаку.

Уметнички еротски филм од новата генерација снимен со дрон

Квадкоптерчето со камера популарно наречено дрон лета и покрај убавите пејзажи снима и други работи :).

Хит на денот: Металика на средовековни инструменти во живо

Хит на денот: Металика на средовековни инструменти во живо

Стари Олса е белоруска група која свири исклучиво на средовековни инструменти. Уживајте во нивната изведба во живо на песната „One“ од Металика.

Пијаниот што требало да се врати дома до 10 часот (виц)

Маж се прибира во раните утрински часови, камен пијан. Жена му:
– Колку пати сум ти кажала дека не треба да пиеш повеќе од три пива и да се враќаш дома до десет часот?!

Мафијашите на кои им се расипал мерцедесот (виц)

На пат кон морето на двајца мафијаши им се расипува Мерцедесот. Тие фаќаат такси да ги однесе до најблискиот автосалонот, за да купат нови автомобили. Влегуваат внатре и едниот вели:

Јапонците направија проѕирна кола

Јапонците направија проѕирна кола

Двајца дизајнери од Универзитетот за дизајн во Кеио, Масахико Инами и Сусуми Тачи успеаја да ја искористат современата технологија и да направат целосно проѕирна кола од гледна точка на возачот. Со помош на камерите поставени на надворешноста, вратите и на задното седиште од колата ја емитуваат сликата од надворешноста. Погледнете како изгледа тоа.

Како брзо и лесно да си направите домашен чипс во микробрановата печка?

Како брзо и лесно да си направите домашен чипс во микробрановата печка?

Наместо да купувате вештачки, направете си сами, барем ќе знаете што јадете. Предности на ваквиот чипс во однос на вештачкиот има безброј, а најважни се: 1. Ќе бидете сигурни дека јадете свеж компир. 2. Нема да јадете чудни хемикалии, како што се конзерванси, засладувачи, појачувачи на вкус, стабилизатори итн. 3. Чипсот нема да ви биде […]

Смешни слики #386

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 386-ти дел ;).

Екстремен билјард (игра)

Отстранете ги сите топки од масата со спојување на три или повеќе во иста боја.

Ајде сите на трки додека не се стемнило (игра)

Супер трки во самрак во ретро стил. Ако како дете сте окапувале на флипери, играва ќе ви го направи меракот.

Лудо: Што прават шпанските ученици кога некој професор ќе спомне умирање?

Лудо: Што прават шпанските ученици кога некој професор ќе спомне умирање?

Ова е најновиот тренд во основните и средните училиште кој започна во Шпанија и сега како вирус се шири во училиштата ширум светот. Не е лесно да си професор во денешно време :).

Најновото видео од најпопуларниот макеоднски камионџија Андруш Ангелковски

Најновото видео од најпопуларниот макеоднски камионџија Андруш Ангелковски

Овојпат ја отпеа „Песната е да ти каже“ на свој начин, додека возеше. Дневна доза позитивна енергија.

Како девојката се справи со зависноста од видео игри на својот дечко?

„Јас те сакам, но твојот живот е преземен. Ти имаш зависност и знам дека длабоко во себе знаеш што е. Жал ми е што морам да го направам ова, но јас не можам да живеам вака. Го снимам ова, па мојата акција можеби нема да биде комплетно залудна. Се надевам дека ќе ми простиш и […]

Љубовта денес – Задолжително погледнете!

Љубовта денес – Задолжително погледнете!

Кој висико лета, ниско паѓа!

Шаолин монах во ринг: Најцврстиот борец што ќе го видите денес!

Шаолин монах во ринг: Најцврстиот борец што ќе го видите денес!

Човеков кога ќе се изнервира го спушта гардот и ништо не може да го повреди.

Како ќе изгледа новата GTA? Огромна промена во играта која ќе ја направи многу пореална!

Како ќе изгледа новата GTA? Огромна промена во играта која ќе ја направи многу пореална!

Во новата верзија од мегапопуларната видео игра погледот на играње се менува и повеќе нема да можете да го гледате вашиот лик, туку вие ќе бидете тој, односно ќе гледате со негови очи што се случува околу вас.

Лудачко земање на невестата во Чеченија

Лудачко земање на невестата во Чеченија

Сватовите колите си ги направија партал од пусти мерак кој да вози веднаш по невестата.

Трогателните реакции на овие кутри животни при нивниот прв вкус на слободата

Затворениците со години заглавени во затвор често се вчудоневидени кога за прв пат ќе излезат на слобода. Нештата се промениле и светот продолжил понатаму. Овие новоослободени личности ја имаат секоја причина да бидат вознемирени поради тоа што го пропуштиле. Но што ако не знаеле што пропуштаат? Како би изгледало целиот нивен живот да го иживееле […]

Возач на автобус после страшна сообраќајка: Како шеф :)

Кому му треба шофершајбна кога има терминатор очила :).

Азиец фатен на дело како води љубов со дрво

Изгледа многу се заљубил, па дури и се изгубен и не знае што прави.

Треската на саботната вечер во Русија

Треската на саботната вечер во Русија

Колку само е погодена песната „Stayin’ Alive“ (останувајќи жив) :).

3-те типа на жени и нивните комбинации (виц)

Има 3 типа на жени: Умни, убави и добри. Има и мешани видови:
1. Умна + убава = кучка

Ќе си имаме маче (виц)

– Мамо, ќе си имаме маче!
– Што зборуваш сине? Што ти текна пак сега?
– Вистина е ќе имаме, знам!

Сакате ли жени во униформи? (50 фото)

Од стјуардеси до медицински сестри, мажите обожаваат кога жената е дисциплинирано облечена во својата работна униформа, а пожелно е и здолниптето да не биде многу долго :).

Јапонецот кој црта без да го крене пенкалото од хартијата (18 фото)

Погледнете како јапонскиот сликар Казуико Окушита обичната детска игра успеал да ја претвори во интересни уметнички дела.

Како се правеше календарот MISS REEF 2015 на полуостровот Баха во Мексико?

Како се правеше календарот MISS REEF 2015 на полуостровот Баха во Мексико?

Ја започнуваме сезоната на секси календари за 2015 година.

Смешни моменти на бакнување (21 фото)

Бакнувањето е начин на изразување љубов кон некого, но понекогаш знае да се претвори во смешна ситуација.

+