Мажите и жените се кладеле на коњски трки (виц)

Две жени отишле на хиподром. Размислувале на кој коњ да се обложат и едната ја прашала другата:
– Кој број градник носиш?
– Тројка.

Мажите се неоткриена мистерија (виц)

Жената ме мисли дека сум кај љубовницата, љубовницата ме мисли дека сум кај жената, а јас кај мама стегам грав со сланина.

Девојка добива „хедшот“ на влезот на дискотеката

Девојка добива „хедшот“ на влезот на дискотеката

Право во фаца! Дечково долго време нама да фати девојка, имајќи во предвид дека снимката од неговото излегување заврши на интернет.

Како мажи оговараат? (виц)

– Многу ли е грда? – Брат, смртта кога и да ја види, се преправа дека коси трева.

Рецепт за животот

Пиј руско,
вози германско,
носи италијанско,

Ширење позитивна енергија и новогодишна магија во Велес

Ширење позитивна енергија и новогодишна магија во Велес

Одлична идеја на велешките паркур мајстори, да ги забавуваат и расположат најмалите во пресрет на новогодишните и божиќните празници.

Смешни слики #419

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 419-ти дел ;).

Има добра причина зошто лизгалкава е затворена!

Има добра причина зошто лизгалкава е затворена!

Тинејџеров дозна зошто лизгалката е затворена и забранета за употреба на потешкиот начин.

Можете ли да погодите што носи овој Кинез?

Ова позади него е огромна најлонска кеса, но што има внатре? Помош: Опасно е по живот!

Сакате ли да видите нешто смешно? Закачете ласер на ременот на вашето куче!

Сакате ли да видите нешто смешно? Закачете ласер на ременот на вашето куче!

Позитив на денот! На ова куче сопственикот му закачил ласер играчка на ременот, и кучето споулавува обидувајќи се да ја фати црвената точка по секоја цена.  

Полицаецот и пијаниот возач (виц)

Полицаец запира автомобил за проверка.
– Добро вечер! – вели полицаецот.
– Дооообрро вечер – одговара возачот на возилото.
– Вие како да сте пиеле алкохол ми се чини?
… …

Мотика шизик на неделата! Моментот кога дојде жена му…

Мотика шизик на неделата! Моментот кога дојде жена му…

Шизикот игра ли игра со 2 девојки во кафичот.

Бразилскиве деца си направиле закон лизгалка

Бразилскиве деца си направиле закон лизгалка

Нема снег? Не е проблем! Вчера врнеше дожд :). Блазе си им на децата кои во денешно време не седат по цел ден згрбавени пред компјутер туку имаат вистинско детство.

Јако: Малово момче мисли дека така треба да си ја чешла косата

Јако: Малово момче мисли дека така треба да си ја чешла косата

Го видело татко му и техниката веднаш ја примени на својата глава.

Копање (логичка игра)

Копајте тунели, но внимавајте да не заглавите. По секоја патека може да поминете само еднаш.

Грдата страна на современото општество: Контроверзни илустрации на шпанскиот уметник Луис Гилез

Иако овие илустрации не се експлицитно вулгарни, сепак ви оставаат некакво чувство дека во нив има нешто валкано – и тоа е така бидејќи ги отсликуваат највалканите нешта во нашето современо општество. Шпанскиот уметник Луис Гилез се толку моќни бидејќи побудуваат длабоки чувства на возбуда, ужас или одвратност, за кого како.

Децава направија ЗАКОН финта во школо со тргање на столчето на другарот

Децава направија ЗАКОН финта во школо со тргање на столчето на другарот

Зафрканција од второ ниво :).

Погледнете што прави мојот комшија кога некој ќе паркира на неговото место

Погледнете што прави мојот комшија кога некој ќе паркира на неговото место

Типот сам си рекол дека местото си е негово и се замислува како да е газда на паркингот.

Најзакон тапанар во светот! Позитивно човече!

Најзакон тапанар во светот! Позитивно човече!

Човеков е ЛУД по музиката. Пејачите не го сакаат затоа што сите го гледаат него наместо нив :).

Норвежанец спасува патка од заледено езерце без да се двоуми. Морате да го видите ова!

Секогаш вреди да се одвои малку внимание и да се спаси живот. Погледнете како овој Норвежанец без многу да се двоуми се соблекува и влегува во заледените води за да го спаси животот на една заглавена патка.  

Тајната на стариот рибар (виц)

На сред зима на реката седи рибар и лови риба. Рибата воопшто не гризе, а рибарот премрзнал како куче. До него седнува еден старец и почнува да вади риби една по друга.
– Еј, дедо, како го правиш тоа, бе!? …

Полска резервна гума

Полска резервна гума

Снајди се па живеј. Паметно решение за да не плаќаат влечна служба.

Вулгарен Хумор 85 (75 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

WTF ситуации (43 фото)

Ситуации тешки за објаснување, но смешни и интересни за гледање :).

Секси позадини 54 (66 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Гледај ме во очи 82 (41 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Секси долна облека (47 фото)

Голема колекција секси женска долна облека, инспирација и за девојките и за момците :).

Не пропуштејте: Дете оди на прсти на училиште

Која будала е татко му, штом вака го облекол…

Дечково сам направи смешна финта со скриена камера со сопственото убиство

Дечково сам направи смешна финта со скриена камера со сопственото убиство

Добро смислено и добро одглумено. Случајниот минувач ги запали патиките :).

Oвој еж несакајќи отсвире џез мелодија на пианото

Oвој еж несакајќи отсвире џез мелодија на пианото

Вообичаено ќе ви требаат години на посветеност и вежбање да научите да свирите на некој инструмент. Без разлика до кое ниво сакате да одите, но по правило за да станете мајстор треба време. Затоа и многу малку од нас стигнуваат до експертско ниво во музицирањето. Но, едно животно (да, животно) елегантно го занемарува овој закон […]

+