Хасан игра многу јако, а ако некој го исмева, има начин како да го реши по брза постапка

Хасан игра многу јако, а ако некој го исмева, има начин како да го реши по брза постапка

Малиот ја изеде казната и за големиот :).

Мераклиско тресење во дискотека

Мераклиско тресење во дискотека

Сите мажи што го погледнаа видеото се хипнотизираа. Ред е сега секој да признае во коментари колку пати го изгледа видеото?

Најопасната заштита од крадци на велосипеди :) (2 фото)

Ова е јасна порака до оној што ќе помисли да го краде велосипедот дека сопственикот има бујна фантазија, па нека му ја мисли ако го фати :).

Најубавите акробатски голови во фудбалската историја

Најубавите акробатски голови во фудбалската историја

12 минутно ужување за љубителите на најважната споредна работа во светот.

Најсовремената технологија од Икеја

Најсовремената технологија од Икеја

Икеја го претставија својот најнов безжичен уред со батерија која никогаш не се троши и со висина ширина до 15 инчи. Покрај другите предности на производот, ќе ја потенцираме заштитата од крадци со до сега не видена гласовна заштита.

Целосно црните кокошки кои чинат по 1500 евра една

Целосно црните кокошки кои чинат по 1500 евра една

Црните кокошки се многу редок вид на кокошки со потекло од Индонезија. Една фарма во Флорида, САД ги одгледува и ги продава по екстремно висока цена од 1500 евра.

Смешни слики #332

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 332-ри дел ;).  

Рели верзија од кучето Валтер :)

Рели верзија од кучето Валтер :)

Видеото на Валтер кој обожава пливање во еден поинаков контекст. На крај заврши со сообраќајка :).

Како вистинските мажи лупат јаболка?

Како вистинските мажи лупат јаболка?

100 пати побрзо од жените :). Добра финта која вреди да се проба и да се применува.

А вие имате ли нормални соседи?

А вие имате ли нормални соседи?

Русинов реши да ја сними соседката и да му се пожали на светот какви концерти од комшивката мора да слуша секој виекнд. Што мислите има ли лек за комшивкава?

Забегано турско оро на домашна слава

Забегано турско оро на домашна слава

Сите сме виделе по некој шизик на свадба што прави акробации додека игра оро, но човеков се надмина себе си.

Најлудиот руски уличен вежбач

Најлудиот руски уличен вежбач

Човеков толку и верува на својата сила и цврстина, што е спремен дури и на најекстремните подвизи. Предупредување: Не се обидуајте да имитирате ниту една од вежбите што ќе ги видите!

Само во Русија (42 фото)

Колекција смешни ситуации кои може да се видат само во Русија.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 33 (49 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.  

Игор Џамбазов ПРОТИВ битолчанецот Саше од Солза и Смеа (16+)

Игор Џамбазов ПРОТИВ битолчанецот Саше од Солза и Смеа (16+)

Игор Џамбазов ќе прави концерт во Битола, ама на битолчани не се прави многу мерак затоа што е скопјанец. Ова е најавата за концертот :):):).

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Околу 3 часот во ноќта, чудни работи се случуваат на руските улици. Нервозниот возач сакаше да се тепа, но не го очекуваше ова :).

Ваков компресор за бојадисување на автомобили до сега не сте виделе!

Ваков компресор за бојадисување на автомобили до сега не сте виделе!

Ја направи како од фабрика излезена :).

Возачот на автобусот има проблеми со воланот

Возачот на автобусот има проблеми со воланот

На островот Малта, еден патник дискретно го снима возачот кој мака мачи со воланот на својот автобус. Гледајте до крај!

Реакцијата на глувото бебе кога прв пат почна да слуша

Реакцијата на глувото бебе кога прв пат почна да слуша

Лаклан има само 7 недели и е роден глув. Но благодарение на кохлеар имплантот или таканареченото вештачко уво, бебето почна да слуша. Преубав момент што го стоплува срцето и ги насолзува очите.

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Ја погодија и музиката и костимите и амбиентот.

Секси азијки (50 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Што може да се види во Лондон за време на викендите? (21 фото)

Лондон е едно од најпопуларните места за престој на богатите арапски шеици, кои доаѓаат во главниот град на Велика Британија за време на викендите. Тие задолжително со себе ги носат и своите скапи суперавтомобили.

„Градите се добри“ – јапонска акција за собирање донации за добротворни цели (18 фото)

Деновиве во главниот град на Јапонија, Токио се одржа саем на тема „Еротиката го спасува светот“. Еден од најинтересните, најпопуларните и најдоходовните настани на саемот беше „Градите се добри“. Правилото беше едноставно: Кој сака да фати ќе плати. Собраните пари ќе бидат искористени за добротворни цели.

Дедото што се оженил со 18 годишна девојка (виц)

86-годишен маж отишол на доктор на годишен преглед. Дедото му се пофалил на докторот:
– Се оженив за 18 годишна девојка, која забремени од мене. Што ќе кажете, докторе?

Што ќе направите ако фатите златна рипка? (виц)

Социолог прави истражување: „Што ќе направите ако фатите златна рипка?“
Првиот иситаник одговара:

Колку Македонците ги бидува за бизнис? (виц)

Многу богат и познат бизнисмен од Јапонија немал уши, но слушнал. Еден ден во канцеларијата му пристигнале Англичанец, Французин и Македонец за склучување на договори.

Дневнико на еден пејач од на средсело

Здраво јас сум Арсе Настев на прекар ме викат Арсе Славејо, оти кај нас в село во Свињишта имав најубав глас и благодарение на Драган Вучич и емисијата “Вашите 5 Минути” станав славен пеач и сега си возам по кафанчина за некој динар. Но пред се да спомнам мојот идол кој имаше огромно влијание врз […]

И Латвијките знаат да тресат задници

И Латвијките знаат да тресат задници

Популарноста на тверк играњето ги зафати сите делови на планетата. Кај нас ќе дојде последно, затоа што нашите девојки се најприбрани. Нели?

Храбар крадец во џамија

Храбар крадец во џамија

Си ги присвои донациите додека сите беа свртени кон Мека.

И приготви на девојка му колачи со рицино :)

И приготви на девојка му колачи со рицино :)

Гледајте ја реакцијата на девојката која заглави 25 минути во WC поради специјалните колачи со лаксатив – средство за прочистување на цревата :).

+