Најдобриот танчер на сите времиња фатен на свадба

Најдобриот танчер на сите времиња фатен на свадба

Дами и господа, тргнете се на страна, подиумот сега е само негов :).

Синото топче оди во Вселената (логичка игра)

Распоредете ги предметите од долната лента за да му направите пат на синото топче до ракетата.

Смешни слики #335

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 335-ти дел ;).

Се поголем број улични забавувачи во светот научија да левитираат (9 фото)

Навистина изгледа чудно кога ќе видите некој човек како лебди на улица а при тоа се држи само за својот стап. Пред 300 години овие луѓе би биле прогласени за вештери и запалени :). Доколку сеуште не ви е јасно како го прават тоа, погледнете ја последната слика.

Урнебесно: Две жени излегуваат од паркинг

Урнебесно: Две жени излегуваат од паркинг

Едната вози, другата и помага. И после некој ќе рече две глави биле поумни од една :).

Она што го направи ќерката за својот татко тешко болен од рак ќе ве расплаче

Она што го направи ќерката за својот татко тешко болен од рак ќе ве расплаче

Таткото Дејвид Вилсон веќе не можеше да стане од болничкиот кревет поради ретката форма на рак против која се бореше. Кога сите веќе знаеја дека деновите на таткото се изброени, ќерката сепак најде начин како да го почести татко си со првиот свадбен танц.

Импресивен талент ја свири „Sultans of Swing“ на укелеле

Импресивен талент ја свири „Sultans of Swing“ на укелеле

Проблемот најчесто не е во алатот, туку во мајсторот. Предупредување: После гледање на видеово, цел ден нема да можете да ја истерате песната од памет.

Спектукларно и застрашувачко: Ерупција на вулкан во Папуа Нова Гвинеја

Спектукларно и застрашувачко: Ерупција на вулкан во Папуа Нова Гвинеја

Брачниот пар Линда и Фил Мекнамара од Австралија случајно се најдоа на местото на настанот и ја снимија ерупцијата на вулканот Монт Тавурвур. Погледнете ја сонична експлозија и восхитувајте и се на застрашувачката моќ на природата!

Малата чивава ужива во релаксирачката масажа

Малата чивава ужива во релаксирачката масажа

Кому му треба една ваква масажа после петочната вечер?

Лудак на автопат во Албанија

Лудак на автопат во Албанија

Заборавил нешто дома па решил набрзина да се врати да го земе. Камиказа 90-ти левел!

На службено патување (виц)

Доктор оди на посета во лудница. Влегува и забележува дека еден пациент седи на подот со капак од тенџере во рацете и испушта чудни звуци.

Оптимистот и психологот (виц)

Психологот:
– Замислете дека дедо ви умрел…

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Да одглумиш лажна сообраќајка во услови каде што во сите возила има камери не е лесна работа и бара многу вежбање :).

Мотика лето 2014 (116 фото)

Што се можеше да се сретне на плажите ова лето.

Вулгарен Хумор 74 (65 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Рубпик (игра)

Униката логичка игра во која треба да ги поставите квадратчињата на точната позиција.

Мажот што сакал да ги дознае деталите (виц)

Еден маж се прибира дома и ја затекнува жена си гола, на масата – шампањско, чоколадни бонбони, свеќи…
– Што се случува тука мори?

Првото тестирање на стариот Кадет со нов турбо мотор

Првото тестирање на стариот Кадет со нов турбо мотор

Забрза малку додека да вклучи турбото и го истестира.

Секси позадини 43 (60 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Добротворно, секси перење автомобили во бикини во Украина (47 фото)

Девојките навистина се потрудија да соберат пари за војниците повредени во конфликтот во Украина. Перење автомобил на ваков начин чини 300 денари.

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Несреќата се случи во Москва, а ова е снимката од безбедносната камера на раскрсницата.

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Филмот е направен со цел да се соберат што е можно повеќе донации за да се интензивира борбата против ракот – чумата на 21 век.

Поправено 48-ми дел (48 фото)

Мотика мајсторите напаѓаат! Ова го можат само креативни луѓе, без разлика што некои се кул, други се откачени а трети смешни.

15 години во брак (виц)

Сопружници следниот ден ќе слават 15 години брак.
Вечерта си легнуваат и жената си мисли:

Смешни слики #334

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 334-ти дел ;).

Како девојките од Казахстан реагираат на скапа кола?

Како девојките од Казахстан реагираат на скапа кола?

Одлична финта и направи дечкото прашувајќи ја за насока и дали ќе сака да му покаже каде да оди.

Многу опасен и прецизен снајперист на тренинг

Многу опасен и прецизен снајперист на тренинг

Дечково не е нормален а и другарите кои му помагаат. Гледајте до крај!

Пајак-куче мутант!? Јака смешна и страшна скриена камера!

Ви препорачуваме да погледнете!

Најубавиот начин да се даде отказ од досадното работно место

Најубавиот начин да се даде отказ од досадното работно место

Човеков работи како стражар на Бакингемската палата. Ова е денот кога му здосади по цел ден да оди здрвен како робот.

Добра финта со зарови за бакнување непознати девојки на улица

Добра финта со зарови за бакнување непознати девојки на улица

Дечково има лажни коцки кои секогаш застануваат на бројот 5. Предлогот е едноставен, ако двајцата свртат ист број, девојката треба да дозволи да ја бакне.

+