Идеално решение за моторџиите кои имаат малку простор во гаражата

Идеално решение за моторџиите кои имаат малку простор во гаражата

Простор секогаш има доволно, само ви треба креативен начин како да го искористите. Еве убав пример, а погледнете го и архитектот од Хонг Конг.

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Најјакиот дел е на бензинската станица :). Лудаци!

Искусен заводник ве учи како да се „смувате“ со две непознати другарки истовремено

Искусен заводник ве учи како да се „смувате“ со две непознати другарки истовремено

Типот од страна личи на обичен прибран дечко, но во акција е вистински ѕвер. Гледајте како се прави тоа со два реда муабет и многу храброст.

Пукање гума при брзина од 327 км/час

Пукање гума при брзина од 327 км/час

Две работи се најбитни кога летате со толкава брзина: Возачот да не испаничи и автомобилот да е квалитетен.

Во меѓувреме во Албанија: Приватна забава на нивата

Во меѓувреме во Албанија: Приватна забава на нивата

Ја фатиле девојката во средина и ја учат да игра :).

Албански сватови какви што не сте виделе до сега

Албански сватови какви што не сте виделе до сега

Сите работат во Швајцарија и ги натемпирале турите да бидат на свадба во Албанија :).

Идиот со Корвета на ноќна улична трка

Идиот со Корвета на ноќна улична трка

Срце да те заболи што и направи на колата на прав пат…

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Видеото е снимено од камерата во автомобилот, а се случи пред неколку дена во руската република Башкириа.

Ремко од Холандија бара пријатели од целиот свет

Ремко од Холандија бара пријатели од целиот свет

Има 35 години и сака да оди на состаноци, да четува и… Ова е неговиот видео оглас :).

Прекрасно: 4 девојки од Грузија си одат по патот и си пеат

Прекрасно: 4 девојки од Грузија си одат по патот и си пеат

Какви гласови имаат… чудесно! Мотика хит на денот!

Тест за бременост (виц)

Гужва во аптека, една девојка доаѓа на ред:
– Имате ли тест за бременост?

Гледај ме во очи 71 (50 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Смешни слики #336

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 336-ти дел ;).

Оригиналниот одговор на едно дете од Босна на прашањето: Како се вика човек кој е на власт?

Оригиналниот одговор на едно дете од Босна на прашањето: Како се вика човек кој е на власт?

Детето само ги слушало постарите и си извлекло свој заклучок. ШАМПИОНЧЕ!

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

За нестрпливите, акцијата почнува на 1:30.

Деверушата има лошо пијанство (5 фото)

Успеала да се начука уште пред да влезат во ресторанот и да биде главна ѕвезда на невестинските фотографии. Комплетно ја засени невестата :).

Како еден креативен човек успеа својата стара када да ја претвори во нешто преубаво?

Наместо да им ја даде на собирачите на старо железо, човеков најде начин како да и подари втор живот на неговата стара када.

Она што се случува во ова мало село е морничаво. Да не има нешто во водата?

Замислете да влезете во некое мало село и насекаде да гледате само близнаци. Точно тоа се случува кога ќе отидете во индиското село Кодини.

Како да добиеш број од девојка без да кажеш ниту збор?

Како да добиеш број од девојка без да кажеш ниту збор?

Можеби ваква финта би запалила и кај нас, но никој нема храброст да проба.

Мажествените уметнички дела на еден британски стилист (10 фото)

Познатиот британски стилист Даниел Џонсон со своите ножици докажа дека не е само бербер туку и вистински уметник. Да ги погледнеме неговите импресивни уметнички дела :).

Македонецот што барал пари од својот брат во странство (виц)

На двајца браќа, едниот во Македонија, другиот во странство, им умерл близок роднина:
– Пешо, доаѓај, треба да го спремаме погребот.

Совет за фаќање женски: Исто прашање, два различни одговори (виц)

Оди маж по Партизанска во 23:30 и гледа една одлична риба која оди кон него! Мажот ја запира и ја прашува:
– Извини, ќе спиеш со мене?

Нашата планета е прекрасно место за живеење (59 фото)

Радувајте му се на животот и искористете го секој момент за да се опуштите и да се релаксирате. Мотика е секогаш тука за да ви помогне во тоа.

И бабите знаат и тоа како да одлепат (48 фото)

Следува колекција супер бабички кои си го живеат животот по свое и шират наоколу позитивна енергија.

Двете сестри слепи од раѓање, прв пат се гледаат една со друга

Двете сестри слепи од раѓање, прв пат се гледаат една со друга

Соња и Анита се две сестри од Индија, родени слепи. Со операција на очите тие можеле да прогледаат, но нивните сиромашни родители, земјоделци, немале пари за операциите…

Евреинот што станал христијанин (виц)

Стар Евреин отишол во синагогата и почнал да му се жали на рабинот:
– Рави, Учителе, имам голем проблем, помогни ми, Учителе, син ми стана Христијанин.

Пијаниот што нашол начин како жената да не го кара (виц)

Се сретнал Пејо со кумот, им тргнал муабетот, се запиле, се направиле камења. Излегле да си одат, кога Пејо наеднаш исповратил и целите алишта си ги направил лом.
– Леле, жена ми ќе ме убие кога ќе ме види каков сум.

Комшии од пеколот

Комшии од пеколот

Човеков решил да ги сними своите комшии, да види светот што гледа тој секој ден. Комшивката секојдневно го тепала комшијата, а кога го видела видеово на интернет му ја искршила колата на снимателот.

Реакцијата на Џејми Оливер кога прв пат проба ракија

Реакцијата на Џејми Оливер кога прв пат проба ракија

Џејми Оливер не можел да присуствува на конференцијата FoodTalk 2014 во Србија, па им испрати видео порака на учесниците.

Рекордерот во кревање на вратило со малите прсти на рацете

Рекордерот во кревање на вратило со малите прсти на рацете

Индиецот Маибам Итомба Маитаи цели 14 години вежбал и ја усовршувал својата техника. За 30 сеунди тој успеа со малите прсти да се крене дури 16 пати.

+