Погледнете што прават бегалците на хрватските гробишта!

Погледнете што прават бегалците на хрватските гробишта!

Почитта очигледно е неразбирлив концепт за некои бегалци!

Плавуша со многу лошо пијанство

Плавуша со многу лошо пијанство

Тинејџерот што седеше на креветот и е внук, а ова беше прв пат да го забележи со цигара во рака.

Е ова е нож!

Е ова е нож!

Што мислите, од каков метал е направен?

Тежок е животот на високи потпетици

Тежок е животот на високи потпетици

Особено ако живеете во некоја држава како нашата со раксршени улици.

Покривите на зградите се многу популарно место за интимно сончање

Но, на тетките не им текнува дека денешните деца имаат дронови :).

Овца избегала од Курбан Бајрам во центарот на градот

Овца избегала од Курбан Бајрам во центарот на градот

Една овца борејќи се да спаси жива глава се најде во центарот на рускиот град Новосибирск.

Најзакон ставање нов асфалт што некогаш сте го виделе

Многу беден обид за манипулација со сиромашните и неуки луѓе.

Како 5 деца го спасиле животот на нивната мајка, откако нејзиниот бивш партнер веќе ја застрелал во раката

Рејчел Мур се соочила со смртта кога нејзиниот бивш партнер Дерил Филдс зел да го полни својот пиштол за да стрела во неа уште еднаш – тоа што ѝ го спасило животот била неверојатно храбрата реакција на нејзините пет мали деца.

Годините се само бројка: 62-годишен со тело на 20-годишен маж (но за тоа тој вежба СЕКОЈ ДЕН до 23:00)

Со неговите силни раце, челични стомачни мускули и бујни нозе, Лазаро Алманарас има тело со кое може да се носи со мажите двапати помлади од него.62-годишниот Лазаро од Лондон е шампион во бодибилдинг – и нема планови да се пензионира во догледно време.

Оваа невеста е 11-тата во своето семејство која традиционално го носи свадбениот фустан стар 120 години

Првата невеста која го носела овој фустан била Мери Лури Ворен, која се омажила во него во 1895 година. Последната била нејзината мајка, Лесли Кингстон, која се омажила во 1991 година. Но, тоа не минало без проблеми…

Што е многу, многу е: Преплашени туристи се мачат да минат преку новиот кинески стаклен мост висок 182 метри

Група храбри туристи учат на потешкиот начин што значи да се има страв од височина, бивајќи првите посетители кои ќе минат преку новиот 182-метарски мост со дно од стакло. Оваа спектакуларна градба која е прва од ваков вид во светот се наоѓа во кинеската провинција Хунан. На интернет се појавија слики со посетители како се држат за оградата и со ужас и восхит минуваат преку мостот.

Кога ќе фатиш девојка, држи ја цврсто (16+ видео)

Видеото е малку поексплицитно од обично, но многу е смешно и моравме да го споделиме со вас.

Децата го пречекуваат пијаниот татко (виц)

Мајката оди до самопослуга и им вели на децата:
– Татко ви ќе се врати многу пијан. Соблечете до половината и легнете го да спие.
– А зошто до половината – се заинтересирале децата?

Ретардираниот Англичанец и гуската

Ретардираниот Англичанец и гуската

Овој мора да му е роднина на тој од Карбинци што го тепаше волкот со боксови.

Ова не е масло на платно туку поле од половина хектар!

64-годишниот Стен Хрд трансформирал цело едно поле во Минесота во познатата слика на Ван Гог „Маслиноиви полиња“. Првото дело „во земја“ техника Хрд го изработил во 1981 година. За неговиот последен проект му биле потребни шест месеци, половина хектар земја и напорна работа сочинета од косење, копање и садење. Делото е спонзорирано од Институтот за уметност на Минеаполис и може да се види од воздух како што авионските патници слетуваат на аеродромот во Минеаполис.

Другарот учи да вози мотор на 1 тркало

Сите што знаат да возат на 1 тркало поминале низ оваа фаза :).

Пијана девојка не е за во кујна туку за во кревет

А кога нема кој да ја однесе в кревет, вакви работи се случуваат.

Херојското дело на комшиите од една зграда: Спасување на бременото куче-скитник Белка

Пред неколку дена пред влезот на зградата се направила дупка, но дошле мајстори од јавното претпријатие и ја поправиле дупката. Откако ја поправиле, жителите почнале да слушаат чудни звуци од дупката. Кога ја отвориле, виделе дека едно несреќно куче-скитник си нашло засолниште во дупката и мајсторите без да го видат ја затвориле дупката. Кучето го […]

Првоодделенци женскари (виц)

Разговараат двајца првоодделенци:
– Кое е одделение е девојка ти?
– Прво, а твојата?

Да му дадеме шанса на малиот Кирил Пеев и тој да ужива во прекрасниот свет во кој живееме

Доколку сте во можност донирајте сума во вредност од едно кафе јавувајќи се на бројот 070 143 107 (за корисниците на Т-мобиле) или 077 143 404 (за корисниците на ВИП). Во најмала рака споделете ја оваа информација со вашите пријатели и на тој начин помогнете му на Кирил и на неговите родители во борбата која што им претстои.
Ви го пренесуваме писмото во целост.

Го правиш тоа… погрешно! (36 фото)

Се насмеа ли денес?

Мотика женскаришта 90-ти левел

Има еден сигурен доказ дека дечкото е невин 🙂

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 51 (54 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Смешни слики #657

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 657-ми дел.

Смешни гифчињa 219

Дневна доза анимирани подобрувачи на расположение.

Женска тепачка 5 на 1 во кинески ресторан, но тепаната има таен обожавател

Женска тепачка 5 на 1 во кинески ресторан, но тепаната има таен обожавател

Бидете трпеливи додека во рингот да влета суперхеројот.

Како да ја натераш ќерка ти да се оддели од телефонот?

Како да ја натераш ќерка ти да се оддели од телефонот?

Ефикасен метод кој 100% делува.

Опасен моторџија се трка со кола

Опасен моторџија се трка со кола

Зјапањето во миничот на девојката која одбројува пред почетокот на трката е лоша идеја.

Како да запалиш оган во природа кој никој нема да може да го види?

Како да запалиш оган во природа кој никој нема да може да го види?

Одлична војничка финта за тајно палење оган.

Ова 12-годишно девојче, ќерка на Роми работници во Англија, има повисок коефициент на интелегенција од Стивен Хокинг и Алберт Ајнштајн

12-годишната ќерка на Роми работници во Англија ја крева границата на човечката интелегенција, на голема радост на нејзиното семејство и заедница.

+