Вулгарен Хумор 129 (85 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Смешни слики #688

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 688-ми дел.

Силни моменти (40 фото)

Нова колекција фотографии кои нема да ве остават рамнодушни!

Смешни гифчињa 245

Дневна доза анимирани подобрувачи на расположение.

Таткото и мајката поставија скриена камера за да видат што прави нивниот 2 годишен син ноќе

Таткото и мајката поставија скриена камера за да видат што прави нивниот 2 годишен син ноќе

Малиот е роден за да биде криминалец. Неверојатно!

Ново филмско ремек дело од Уганда! Холивуд ГЛЕДАЈ И УЧИ!

Ново филмско ремек дело од Уганда! Холивуд ГЛЕДАЈ И УЧИ!

За ваква хеликоптерска битка холивудските продуценти може само да сонуваат.

Паметен студент си направил подвижна куќичка за да не плаќа кирија

Американскиот студент Џоел Вебер пронашол начин како да заштеди прилично многу пари. Изнајмувањето на стан во Америка би го чинело 800 долари месечно или 19.200 долари за целиот период на студирањето. Така Џоел решил да си направи куќичка на тркалца во која ќе живее додека студира. Мобилната куќичка има површина од 13,5 квадратни метри и […]

Згодна стриптизерка им игра во скут на муштериите, но тие не знаат дека ги чека најстрашната работа во животот…

Згодна стриптизерка им игра во скут на муштериите, но тие не знаат дека ги чека најстрашната работа во животот…

Стриптиз клубот е полн со скриени камери, а стриптизерката на сред настап се претвора во зомби.

Земјоделец на годината со рачна машина која му треба на секој земјоделец

Земјоделец на годината со рачна машина која му треба на секој земјоделец

Многу паметен изум кој не само што ја забрзува работата туку и многу ја олеснува. А земјоделецов е навежбан и никако не се наведнува, дури и ако му испадне некоја билка.

Билдеров слушнал дека ако некој те испрска со солзавец во очите, треба да ги измиете со млеко

Билдеров слушнал дека ако некој те испрска со солзавец во очите, треба да ги измиете со млеко

Еве како тој го направи тоа :).

Најголемите историски проклетства

Верувањето во проклетства во денешно време деува малку примитивно и смешно. Меѓутоа, некогаш тоа не било така, луѓето навистина верувале во проклетства и со нив објаснувале многу настани. Не само што верувале, туку и ги применувале, но секако со внимание, бидејќи неоправданото проклетство може да му се врати назад на тој кој го фрлил. Верувањата во некои историски проклетства останале и до ден денес. Еве некои од најпознатите проклетства во историјата.

Што би избрале вие? Девојка го ставила во искушение својот дечко со овие жешки слики за на крајот да му раскине откако овој ја избрал GTA место неа

Девојката се обидела да го привлече вниманието на своето момче коешто било премногу зафатено со играње видео игри, така што му праќала жешки слики со неа облечена во едноделен костим на жена-мачка со длабоко деколте, со пораката: „Дојди ваму, го пробав мојот костум за викендов“. Тој одговорил со една слика на неговата рака како држи […]

Брутално искрени илустрации кои совршено ја сумираат зрелоста

Писателот Чез Хатон создал брилијантна серија на едноставни илустрации со смешни коментари со кои ги илустрира секојдневните реалности на животот на возрасните. Се пронаоѓате ли во некоја од нив?

Забеган тип на видео чет ги моли непознатите луѓе да му помогнат

Забеган тип на видео чет ги моли непознатите луѓе да му помогнат

Типот како да е влезен во некоја видео игра и не знае како да се спаси. Добра финта.

Како е можно некој да црта вака со дрвени боици?

Како е можно некој да црта вака со дрвени боици?

Девојката се вика Хедер Руни има 22 години, самоук е и не посетувала никакви часови за цртање.

Татко на годината: Му ја претворил инвалидската количка на синот во леталото за снег од Војна на ѕвездите

Татко на годината: Му ја претворил инвалидската количка на синот во леталото за снег од Војна на ѕвездите

Освен изгледот и движењето, дури и топовите му работат. Браво!

Вака се тренира за играње стомачни танци

Вака се тренира за играње стомачни танци

Танчерката се вика Хелена Влаос и ова и е еден од најпознатите трикови. Ретко која стомачна танчерка може да го изведе ова!

Девојкава си направила крила на пумпање од вистински пердуви, како костим за Ноќта на вештерките

Девојкава си направила крила на пумпање од вистински пердуви, како костим за Ноќта на вештерките

Најлудата работа што ќе ја видите денес!

Ресетирање со лакт

Ресетирање со лакт

Правило број 1: Без разлика колку другари имате крај вас, не му се правете петел на тип 2 пати поголем од вас!

Вистинскиот мераклија ќе измисли куп оригинални начини за да си го отвори пивото

Вистинскиот мераклија ќе измисли куп оригинални начини за да си го отвори пивото

Има нешто хипнотизирачко во ова видео што не ти дава да престанеш да го гледаш. Секоја чест за креативноста!

Икеа претвора детски цртежи во вистински плишани играчки за да собере средства за добротворни цели

Со помош на Икеа, цртежите на десет среќни деца ќе го напуштат светот на фантазијата и ќе станат реални, опипливи меки играчки кои Икеа ќе ги продава низ целиот свет како дел од кампањата „Меки играчки за образование“. Откако биле избрани финалистите од целиот свет, дизајнерите на Икеа ги претвориле во прекрасни играчки кои ќе се најдат во нивните продавници.

Ја гледате ли Божјата рака? Жена тврди дека ја видела раката на Бог откако фотографирала облак кој личи како рака кон Месечината

Дали Бог се надвиснал над Кент? Англија. И ако е така, дали им посочува на сите да се упатат кон месечината? Се чини дека овие слики на небото над Ашфорд го покажуваат токму тоа. Дајан Форд, жена од областа, е уверена дека интересниот облик на облакот кој го снимила на камера всушност е раката на семоќниот.

Жестока расправија на улица помеѓу моторџија и возач на кола

Жестока расправија на улица помеѓу моторџија и возач на кола

Моторџијата е поголем тепач, но овој со колата е поопремен.

Глупи деца палат спреј

Глупи деца палат спреј

Чудна работа, деца излегле да си играат надвор. Тоа што не се снаоѓаат баш најдобро, е затоа што ретко излегуваат :).

Неколку едноставни вежби за стегнат задник

Неколку едноставни вежби за стегнат задник

Високите потпетици и хеланките се задолжителни, инаку џабе ќе вежбате :).

Таткото му подава на синот тоалетна хартија со помош на правосмукалка

Лекцијата научена: Ако ти снема тоалетна хартија, викај „Мамооо“.

Црнците во Америка (виц)

Патуваат татко и син црнци во американски авион. По некое време стјуардесата објавува:
– Почитувани патници, авионот има сериозно оштетување и за да не падне ќе мораме да фрлиме дел од патниците. За да нема протести, почнуваме по азбучен ред.

Ова е најновиот модел на дагестанска машина за перење

Ова е најновиот модел на дагестанска машина за перење

Работи на соларна енергија, троши минимално количество вода, евтин детергент, а пере поубаво од вашата машина дома.

Разлика помеѓу руски и белоруски пат. Човекот од Русија влегува во Белорусија и снима.

Разлика помеѓу руски и белоруски пат. Човекот од Русија влегува во Белорусија и снима.

За да биде трагедијата уште поголема, Русија секоја година и дава 10 милијарди долари помош на Белорусија :). Браво Путин!

Што ќе правите ако светот престане да постои за 10 минути (виц)

Маж и жена лежат во кревет:
– Душо, ако знаеме дека светот ќе престане да постои по 10 минути, што ќе правиме?

+