Ѕвездите од шоу бизнисот оваа година особено обожаваа да носат деколтеа. Ова е топ 100 изборот, а ако испуштивме некоја, постирајте слики во коментари.

"Charles James: Beyond Fashion" Costume Institute Gala - After Party

Maxim's Hot 100 Women Of 2014 Celebration And Sneak Peek Of The Future Of Maxim

2014 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter - Arrivals

"Serena" Premiere - 58th BFI London Film Festival

2014 MTV Video Music Awards - Show

Lanvin: Front Row - Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2015

Kim Kardashian Celebrates Her Birthday At Tao Nightclub

Valentino : Front Row - Paris Fashion Week : Haute Couture Fall/Winter 2014-2015

Kim Kardashian Raises Toast For Elizabeth Taylor Foundation/World AIDS Day At The Abbey

Kim Kardashian Celebrates The Launch Of Her New Fragrance "Fleur Fatale"

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено