Кога на девојките им е досадно на работа (8 дел) (38 фото)

Колегите не знаат како да ги забавуваат 🙂

Секси позадини 81 (41 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Ова е сопственичката на најпопуларната продавничка за кафе во Вашингтон, на работното место (24 фото)

Очигледно сопственичката Чарли Џоб добро знае што прави и како да си ја работи работата. Продавничката за кафе се вика „The Bikini Beans Espresso shop“.

Ова е сонот на 99% од мажите (24 фото)

Останатите 1% лажат 🙂

Традиционално понеделничко Мотика будење со растресената плавуша Лекси

Традиционално понеделничко Мотика будење со растресената плавуша Лекси

Фитнес инструкторката Лекси Пантера, чиишто вежби се базирани на тверкингот, добро ќе ве разбуди и ќе ве држи будни цела недела :).

Квалитетни женски нозе (61 фото)

Долгите и елегантни женски нозе отсекогаш го привлекувале вниманието на мажите.

Вулгарен Хумор 131 (75 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Ја убедила дека е маж и 10 пати имале секс со врзани очи, за на крајот да дознае дека нејзиниот „љубовник“ е девојка и носи вештачки пенис?!

Британски судија осудил поранешна ученичка во приватно училиште на осум години затвор поради тоа што измамила друга девојка да поверува дека е маж и потоа имала сексуален однос со неа, употребувајќи вештачки пенис.

Девојки во смешни ситуации 65 (48 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Вака професионалниот боксер Флојд Мејведер го објави своето пензионирање

Вака професионалниот боксер Флојд Мејведер го објави своето пензионирање

Боксерот кој многупати го гледавме со своите провокативни испади покажувајќи детали од неговиот раскошен живот, го најави своето пензионирање во свој стил.

Девојката со најубав задник во Бразил (официјално)

Сузи Кортез победи на престижниот избор Miss BumBum Brazil 2015 и се закити со титулата девојка со најубав задник во Бразил. Оваа година за титулата се бореа 500 девојки, од кои во финалето влегоа само 15. Финалистките цели 4 месеци напорно вежбаа и држеа соодветни диети. Да ја погледнеме позадината на победничката одблиску :).

Трите прекрасни романски сестри кои стануваат вистински ѕвезди на Инстаграм

Како да излегле од фантазијата на било кој маж :). Сестрите се викаат Денис, Даниела и Дијана, Романки се, а живеат и работат како фитнес модело во Австрија.

„Никакви панталони се најдобрите панталони“: Манекенка се шета низ Хонг Конг угол гола од половината надолу – и никој не ни трепнува

Жена се прошетала низ хонг Конг не носејќи ништо друго на себе освен една маичка, златен ранец и пар чизми, и минувачите едвај и да трепнале на тоа. Русокосата манекенка којашто била гола од половината надолу била насликана така да изгледа како да носи тесни фармерки.

Гледај ме во очи 110 (69 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Анѓелина прави стомачни вежби

Анѓелина прави стомачни вежби

Нема да и замерите што не е соодветно облечена за вежбање, НЕЛИ?

Оваа женска реклама трае 10 минути, а мажите ќе бараат уште :)

Оваа женска реклама трае 10 минути, а мажите ќе бараат уште :)

Ајде признајте во коментари кој колку минути ја гледаше.

Бразислки стандард за манекенка во бикини

За разлика од сите други земји, во Бразил не виреат анорексични манекенки. Во продолжение фотографии и видео од манекенката со совршени облини, Алин Бернардес.

Фотографирани од вистинскиот агол (56 фото)

Аголот кој сите мажи го обожаваат и кој е многу популарен на социјалните мрежи ;).

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 53 (20 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Нов предизвик: Најди тројца мажи што ќе ти лижат мед од задникот на јавно место и 250 евра се твои

Холанѓаните продолжуваат со своите луди идеи за правење глупости на јавни места.

Вулгарен Хумор 130 (77 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Вака на улиците на Пекинг се промовира нова мобилна апликација

Патот за успехот на кинескиот пазар оди преку разголените девојки во бикини на улица.

Девојки со големи гради и нивните другарки (42 фото)

А каде се другарките? 🙂
Кутрите другарки никако не можат да дојдат до израз на заедничките фотографии.

Бугарки на Фејсбук (32 фото)

Се познава дека живеат во напредна европска држава.

Квалитетно видео за календарот на „Мис женски задник 2016“

Квалитетно видео за календарот на „Мис женски задник 2016“

Видеото е во 4К со 60 фрејма во секунда, за вистинските љубители ;).

Секси костими за Ноќта на вештерките, презентирани од Мелани Иглезијас

Секси костими за Ноќта на вештерките, презентирани од Мелани Иглезијас

Си најде причина за да се разголи (не дека ни пречи :)).

Девојки во смешни ситуации 64 (46 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Секси долна облека (51 фото)

Голема колекција секси женска долна облека, инспирација и за девојките и за момците :).

Вулгарен Хумор 129 (85 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Секси позадини 80 (58 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

+