Каков поглед ќе имате ако случајно се најдете со убава Русинка во исто купе на возот? (2 дел)

Руските девојки важат за едни од најубавите и најопуштените во светот.

Секси азијки (33 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Предизвикот „Пчела“ продолжува да се шири по социјалните мрежи. Дали лудилото ќе ја зафати и Македонија?

Предизвикот за кој веќе пишувавме и кој побуди особен интерес кај машката публика е на пат да фрли сенка врз „Предизвикот со кофа ладна вода“. Целта на предизвикот е жените да го стават градникот на очите за да личат како пчела. Од таму и името Пчела предизвик.  

Руска инструкторка по танц покажува како се тресе задник

Руска инструкторка по танц покажува како се тресе задник

Вакви перформанси и способности треба да имаат девојките кои сакаат да играат тверкинг.

Словенска убавина (31 фото)

100% природно, без силикони, ботокс и пластика!

Секси долна облека (50 фото)

Голема колекција секси женска долна облека, инспирација и за девојките и за момците :).

Забавна еротика 125 (+16) (119 фото)

Еротски моменти од секојдневниот живот кои се паметат долго време.

Колку заработуваат најпопуларните девојки од видео четовите за возрасни?

Дали некогаш сте се запрашале што ги мотивира овие девојки по цел ден да седат пред камера и да прават муабет со секакви напалени манијаци? Одговорот е во бројките што ќе ги видите подолу.

Предизвикот „Пчела“ е до сега најлудиот и најконтроверзниот предизвик на социјалните мрежи (само за возрасни)

Целта на предизвикот е жените да го стават градникот на очите за да личат како пчела. Од таму и името Пчела предизвик.

Во јавност протекоа лични разголени фотографии и од руските ѕвезди (16 фото)

Благодарение на хакерите кои го пробија iCloud сервисот на Apple, личните разголени фотографии од телефоните на голем број руски ѕвезди излегоа во јавност. Еве дел од нив.

Топ 5 најпопуларни задници на Инстаграм (34 фото)

Некои луѓе стануваат славни поради својот талент за пеење, некои поради своите способности, а некои пак не мора многу да се мачат. Доволно е само да се свртат и да си го фотографираат задникот :). Ова се 5-те најпопуларни девојки на Инстаграм кои станаа славни заради нивните монументални позадини.

Необичен тест на цврстината на градите (5 фото)

Еден кинески спортски магазин ја предизвика манекенката Гуи Жингжинг да го направи тестов. Манекенката прифати и им покажа на сите колку се цврсти нејзините гради.

15 пара фатени на дело на многу чудни места

Ни срам ни перде, како никој да не ги гледа :).

Човекот се враќаше дома доцна во ноќта, избегна сообраќајка, но наиде на друго изненадување!

Човекот се враќаше дома доцна во ноќта, избегна сообраќајка, но наиде на друго изненадување!

Од акција на акција. Каква вечер…

Мотика лето 2014 (37 фото)

Што се можеше да се сретне на плажите ова лето.

Гледај ме во очи 71 (50 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Деверушата има лошо пијанство (5 фото)

Успеала да се начука уште пред да влезат во ресторанот и да биде главна ѕвезда на невестинските фотографии. Комплетно ја засени невестата :).

Девојкте од музичките фестивали на отворено (35 фото)

Традиционално понеделничко Мотика будење.

Нов интернет предизвик за постари од 18 години!

Натпреварот е кој ќе донесе повеќе девојки дома и ќе ги преброи со плескање по гол задник. Еве неколку натпреварувачи од Бразил.

Мотика лето 2014 (116 фото)

Што се можеше да се сретне на плажите ова лето.

Вулгарен Хумор 74 (65 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Секси позадини 43 (60 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Добротворно, секси перење автомобили во бикини во Украина (47 фото)

Девојките навистина се потрудија да соберат пари за војниците повредени во конфликтот во Украина. Перење автомобил на ваков начин чини 300 денари.

Мераклиско тресење во дискотека

Мераклиско тресење во дискотека

Сите мажи што го погледнаа видеото се хипнотизираа. Ред е сега секој да признае во коментари колку пати го изгледа видеото?

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 33 (49 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.  

Секси азијки (50 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

И Латвијките знаат да тресат задници

И Латвијките знаат да тресат задници

Популарноста на тверк играњето ги зафати сите делови на планетата. Кај нас ќе дојде последно, затоа што нашите девојки се најприбрани. Нели?

Прекрасна рекламна кампања за носење безбедносен појас во возилото

Прекрасна рекламна кампања за носење безбедносен појас во возилото

Акцијата „Ременот тешко се игнорира“ на Автомото сојузот на Романија има цел да ја зголеми навиката за носење безбедносен ремен кај жените. Покрај рекламава организираа и конкурс за најубаво селфи со безбедносен ремен.

Домашна забава со другарките на сестра ми

Братот камерман знае кога мудро да премолчи :).

Што прават студентите на првиот ден на универзитетот во Опава, Чешка?

Што прават студентите на првиот ден на универзитетот во Опава, Чешка?

Оваа реклама за Шлезискиот Универзитет во Опава ја направија студенти на отсекот мултимедија за конкурсот што го распиша факултетот. Рекламата беше дисквалификувана, а потоа и целиот конкурс беше откажан.

+