Како Русинките тресат задници?

Како Русинките тресат задници?

Професионалните танчерки Јана Медведчук и Катја Гладкова ќе ви покажат како тие го прават тоа.

Играње на шипка кое им пркоси на законите на гравитацијата

Играње на шипка кое им пркоси на законите на гравитацијата

Девојката која ќе ве воодушеви со својата вештина и еластичност е Французинката Каро Свен.

Бразилска пепелашка

Бразилска пепелашка

Гледајте внимателно и одблизу и одгатнете ја дилемата носи ли градник или само и нацртале?

Како да искористиш прежешка девојка?

Како да искористиш прежешка девојка?

Добра идеја, нема што… Ако не за ова, за што ќе ти е жешка девојка :).

Јапонска реклама за спреј против несакани инсекти

Јапонска реклама за спреј против несакани инсекти

Сексот продава се и сешто :).

Гледај ме во очи 79 (75 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Секси позадини 50 (48 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Девојки и огледала (20 фото)

Огромна колекција девојки кои прават современи автопортрети :).

Скандал на „Твоето лице звучи познато“ – Италија: Градите го прекинаа настапот на „Мадона“

Италијанската водителка Вероника Маја, која учествува на шоуто „Твоето лице звучи познато“ мораше да го прекине својот настап поради нејзините љубопитни гради, кои фустанот никако не можеше да ги задржи внатре :).

Бомбите на Ана Семенович

Бомбите на Ана Семенович

Ана Семенович е поранешна натпреварувачка во уметничко лизгање која ги бранеше боите на родната Русија, а после пензионирањето ги покажа сите свои атрибути и стана пејачка, актерка и фото модел.

Кој сака оваа Тајланѓанка да му направи палачинка со кикиритки?

Кој сака оваа Тајланѓанка да му направи палачинка со кикиритки?

Кикиритките се афродизијак, а во комбинација со девојкава, палачинките кај мажите предизвикуваат ракета ефект :).

Секси позадини 49 (31 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Вулгарен Хумор 81 (58 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

10 хипнотизирачки видеа за мажи

Петочно загревање за претстојниот викенд ;).

Кој е за едно вкусно кафенце од Ким Кардашијан нека се јави :)

Смешна шега со автомат за кафе брендиран со Ким Кардашијан.

Атрактивни девојки за следење на Instagram (46 фото)

Ајде мажи правете профили и кликајте Follow :).

Балканската кафанска пејачка и двајцата муштерии (16+ видео)

Американските стриптиз барови се гола вода во однос на ова! Овде нема правила на игра!

Финалистките на натпреварот за Најубав бразилски задник 2014 (13 фото)

Погледнете ги внимателно и одблизу и вашето експертско мислење кажете го во коментари ;).

Порно актерките во секојдневниот живот (40 фото)

Токму онакви се какви што си ги замислувавте. Обични згодни девојки кои сакаат да прават секси селфи фотографии.

Околу секоја убава жена мора да има машка рака (21 фото)

Интересни фотографии од девојки во кои и мажите замешале прсти.

Дали можете со скутерче да фатите ваква девојка?

Скутерчињата се многу практични, евтини се, малку трошат и можеш да ги паркираш секаде. Но кога станува збор за фаќање девојки со скутерче, понекогаш се појавуваат неочекувани проблеми.

Еротските календари на една компанија за производство на ковчези (66 фото)

Во денешно време еротски календари за рекламирање на своите производи не прават само производителите на долна облека туку и компании од сосема поинакви области. За да се задржи чекор со трендот, полската компанија за производство на ковчези Линднер во 2010 година започна да прави еротски календари со своите производи. Во продолжение нивните календари од 2010 […]

Забавна еротика 132 (+16) (74 фото)

Еротски моменти од секојдневниот живот кои се паметат долго време.

Вулгарен Хумор 80 (57 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи. ж

Жешката аргентинска плавуша водителка Џени е вистински природен талент

Девојката е без предрасуди и знае како да ја зголеми гледаноста до небо. Да погледнеме како Џени Скордамаглиа прави интервју.  

Топлес фотографии од Google Street View на американските плажи

Возилото на Google покрај улиците ги фотографира и плажите, а таму наиде на неочекувано многу топлес туристки. Еве дел од нив.

Убава, пијана девојка се обидува да заведе примерен дечко во воз

Покажа се што има и се што умее, ама дечкото не се дава толку лесно. Џентлмен или геј, што мислите вие? Прашање само до мажите: Како вие би изреагирале во ваква ситуација?

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 37 (37 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Уметнички еротски филм од новата генерација снимен со дрон

Квадкоптерчето со камера популарно наречено дрон лета и покрај убавите пејзажи снима и други работи :).

Сакате ли жени во униформи? (50 фото)

Од стјуардеси до медицински сестри, мажите обожаваат кога жената е дисциплинирано облечена во својата работна униформа, а пожелно е и здолниптето да не биде многу долго :).

+