Секси позадини 61 (64 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Вулгарен Хумор 96 (76 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Е ова е жена! Гледајте како го испи пивото!

Е ова е жена! Гледајте како го испи пивото!

Без раце, на начин кој ја буди машката фантазија…

Кој рече дека жените не знаат да ловат риби?

Кој рече дека жените не знаат да ловат риби?

Браво за камерманот, си ја знае работата :). Гледајте до крај да видите што улови!

Секси азијки (49 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 43 (62 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

„Еднаш имав секс со двајца во една ноќ, пред да се сретнам со дечкото со кој излегував“ – зависничка од секс отворено зборува за нејзината зависност

Една жена се отвори за нејзината секс зависност, откривајќи го данокот кој морала да го плати за потребата на која не може да ѝ одолее.

Гледај ме во очи 88 (51 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Магијата на 2 броја помалите хеланки во автобус

Има или нема магија, оценете сами ;).

Плавуша мераклика во метро

Плавуша мераклика во метро

Типот си монтирал скриена кај машкоста, за да види дали и колку жените зјапаат. Плавушва е шампионка.

Пиво и женски гради

Пиво и женски гради

Викенд видео мотивација за мажи!

Вулгарен Хумор 95 (82 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Секси позадини 60 (49 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Онлајн секс работници (43 фото)

Интересно е да се види за што се луѓето даваат пари на интернет. Последната фотографија не можам да ја сфатам. Каде отиде светотов?

Русинките тресат задници подобро од Американките

Русинките тресат задници подобро од Американките

Иако тверкинг трендот започна во Америка, сепак Русинките имаат квалитет со кој се наметнаа.

Реклама за мобилен телефон која веднаш беше забранета во Велика Британија

Реклама за мобилен телефон која веднаш беше забранета во Велика Британија

Што мислите, зошто некој би забранил ваква прекрасна реклама?

Сакате ли црвенокоси девојки? (40 фото)

Сигурно сте го слушнале муабетот дека црвенокосите девојки се најдобри во кревет. Што мислите вие за тоа?

Секси долна облека (60 фото)

Голема колекција секси женска долна облека, инспирација и за девојките и за момците :).

Девојаква има проблем да ги облече фармерките. Дали има некој доброволец за да и помогне?

Девојаква има проблем да ги облече фармерките. Дали има некој доброволец за да и помогне?

Ако има таков, да објасни како планира да го изведе тоа :).

Ова се кандидатките на најубавиот бикини натпревар во светот

Ова се кандидатките на најубавиот бикини натпревар во светот

Натпреварот се одржува секоја година во Јужноамериканските земји, а ова е Miss Reef Chile 2015. Која е ваша фаворитка?

Си ги загубив клучевите, па ги барам…

Убаво, темелно пребарај неколку пати, да не не ги најдеш :).

Девојки во смешни ситуации 41 (68 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Гледај ме во очи 87 (49 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Квалитетни женски нозе (22 фото)

Наскоро и на нашите улици ;).

Девојките знаат здраво да одлепат во ноќните клубови (69 фото)

Ако не би биле пијани, долго би ги паметеле овие моменти. Но затоа се тука фотграфиите :).

Секси гифчиња со Кели Брук

Традиционално понеделничко Мотика будење.

Во меѓувреме, на бразилска ТВ…

Додека нашиве пуштаат само сапуници, Бразилците прават забавни шоуа од кои боли глава! Двајца забегани водители интервјуираат манекенка. Прво ја натераа да ждригне, а потоа следува интересниот дел.

Хит на неделата: Снежана и седумте џуџиња (бразилска верзија)

Предупредување: Ако има деца околу вас, избркајте ги и уживајте во песната!

Вулгарен Хумор 94 (54 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Зјапачи (27 фото)

Смешна колекција мажи фатени на дело како зјапаат во женски гради или задници :). Само поувежбаните ретко кој ги забележува :).

+