Ова се кандидатките на најубавиот бикини натпревар во светот

Ова се кандидатките на најубавиот бикини натпревар во светот

Натпреварот се одржува секоја година во Јужноамериканските земји, а ова е Miss Reef Chile 2015. Која е ваша фаворитка?

Си ги загубив клучевите, па ги барам…

Убаво, темелно пребарај неколку пати, да не не ги најдеш :).

Девојки во смешни ситуации 41 (68 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Гледај ме во очи 87 (49 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Квалитетни женски нозе (22 фото)

Наскоро и на нашите улици ;).

Девојките знаат здраво да одлепат во ноќните клубови (69 фото)

Ако не би биле пијани, долго би ги паметеле овие моменти. Но затоа се тука фотграфиите :).

Секси гифчиња со Кели Брук

Традиционално понеделничко Мотика будење.

Во меѓувреме, на бразилска ТВ…

Додека нашиве пуштаат само сапуници, Бразилците прават забавни шоуа од кои боли глава! Двајца забегани водители интервјуираат манекенка. Прво ја натераа да ждригне, а потоа следува интересниот дел.

Хит на неделата: Снежана и седумте џуџиња (бразилска верзија)

Предупредување: Ако има деца околу вас, избркајте ги и уживајте во песната!

Вулгарен Хумор 94 (54 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Зјапачи (27 фото)

Смешна колекција мажи фатени на дело како зјапаат во женски гради или задници :). Само поувежбаните ретко кој ги забележува :).

Жешки девојки од карневалот во Саo Паoло, Бразил (67 фото)

Загревање за престојниот викенд.

Е ова е кафанска пејачка! Удира шамари со задникот!

Ајде сега да се најде некој МАЖ да каже нешто лошо за турбо фолкот :).

Гледајте што можам да направам со моите огромни гради! Нели сум талентирана?

Гледајте што можам да направам со моите огромни гради! Нели сум талентирана?

Од километар се гледа дека е надарена :).

Секси позадини 59 (74 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Девојки во смешни ситуации 40 (38 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Убави девојки на Мотика (49 фото)

Ви посакуваме пријатно гледање.

Убедливо најдобрата верзија од видео играта GTA 5

Главниот јунак е надарена плавуша во микро танга. Предноста на оваа верзија е што кога момците ќе ја играат често ќе прават паузи за физичка активност :).

Експлицитна фотосесија на Михаела Шефер за Св. Валентајн

Германската ѕвезда од реалните шоуа, диџеј и фото модел, повторно пријатно не изненади со својата храбра фотосесија на улиците на Берлин, пред очите на среќлиите кои случајно поминуваа таму.

Вулгарен Хумор 92 (71 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Девојки во смешни ситуации 39 (42 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Плавушата понуди задникот за мета

Плавушата понуди задникот за мета

Дечкото стрела со пушка за пеинтбол, а другарите одоколу снимаат.

Секси азијки (94 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Ваквите автоперални се хит во светот (58 фото)

Додека ја чекаме првата автоперална од ваков тип да се отвори во Македонија…

Девојки во топ форма (31 фото)

Убавото женско тело бара напорна работа и одржување ;).

Интимни фотографии од бившите девојки (30 фото)

На затворена група на Фејсбук дечковци ставаат интимни фотографии од своите бивши девојки. Зошто го прават тоа, дали е ова одмазда? Следува избор од најпровокативните фотографии.

Женски борби во кал – омилениот машки спорт (фото)

Жешки и валкани.

Магијата на хеланките (24 фото)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

Кинеска компанија најдобриот работник ќе го награди со една ноќ со порно ѕвезда (22 фото)

Локалната кинеска компанија Qihoo 360, специјализирана за производство на антивирусен софтвер одлучи да го награди најдобриот работник на многу оригинален начин. Да помине една ноќ со популарната кинеска 27 годишна порно ѕвезда која снима под псевдонимот Јулијана. Како ви се допаѓа овој вид на мотивација за работа? Дали би работеле напорно за ваква награда?

„Надарени“ девојки (40 фото)

Прашање: Колку е премногу и која е идеалната голамина?

+