Самата селфи фотографија не стана многу славна, туку начинот на кој девојката ја направи, а за тоа во голема мера придонесе и нејзината гардероба.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено