Шаолин монасите од Македонија (2 дел)

Шаолин монасите од Македонија (2 дел)

Дечките имаат свое место, свој храм на Водно, каде што живеат, тренираат и го остваруваат духовниот мир. Ова е вториот дел од приказната.

PlayStation 4 лаптоп

PlayStation 4 лаптоп

Дечково искористил еден недостаток на популарните PlayStation играчки конзоли, го решил проблемот и тоа го претворил во свој бизнис. За да играте PlayStation мора да седите на исто место врзани за конзолата и за телевизорот, но од сега не мора да биде така. Дечково успеа целиот PlayStation 4 да го спакува заедно со монитор во […]

12 годишна тату уметница од Тајланд

12 годишна тату уметница од Тајланд

Девојчето е ултра талентирано и веќе заработува доста пари од својата напорна работа.

Момчево ќе ви го разубави денот: Малиот чарли игра како Патрик Свејзи во „Валкан танц“

Момчево ќе ви го разубави денот: Малиот чарли игра како Патрик Свејзи во „Валкан танц“

Шампион! Гледајте што се може да се научи само од телевизорот :).

Вистинскиот ефект од 20-годишно користење на стероиди кај жена-билдер (5 фото)

Ова е Денис Рутковски, бивша професионална бодибилдерка. Нејзината кариера траеше кратко, а врвно достигнување и е второ место на Мис Олимпија во 1993 година. Сега таа има 52 години и живее со последиците од прекумерното користење на стероиди. Погледнете ја каква е и размислете 2 пати пред да посегнете по било каква хемикалија!

Секси азијки (52 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Необични направи и изуми кои веднаш ќе посакате да ги имате (44 фото)

Понекогаш и сосема мала работа може многу да ви го разубави животот.

Смешни слики #368

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 368-ми дел ;).

Битка на месецот: Комунистичка Кореа против Капителистичка Америка

Битка на месецот: Комунистичка Кореа против Капителистичка Америка

Вака треба да се водат сите војни во иднина! Кој е поспособен нека победи!

Швајцарска компанија човечките кремирани посмртни останки ги претвора во дијаманти

Швајцарската компанија Алгорданца пронашла впечатлив и неочекуван приод кон зачувувањето на споменот кон починатите.

Видете што ѝ дозволил овој човек на жена си да прави со неговиот Нисан Скајлајн ГТР

Сопственикот ја мразел сребрената боја. Една вечер ѝ дозволил на неговата жена да начкрта неколку гребаници на браникот, и кога утредента го видел резултатот, решиле така да ја направат целата кола.

20 преубави пештери кои го одземаат здивот

За да се спуштите во огромна природна пештера стара милиони години, потребно е да имате вистински авантуристички дух. Додека ја истражувате нивната внатрешност, очекувате да најдете бледи, слепи суштества, огромни сталактити и сталагмити и темнина. Но овие неверојатни пештери имаат да понудат нешто уште поспецијално на секој кој ќе се осмели да ги истражи нивните длабочини.

BMW M3 E92 против полските полицајци

BMW M3 E92 против полските полицајци

Дури на крај на видеото ќе сфатите зошто на почеток полицајците решија да го игнорираат возачот кој намерно дрифташе пред нивни очи.

Човеков ја работи професијата што е сон на секој Американец

Човеков ја работи професијата што е сон на секој Американец

Џери Микулек е набрзиот стрелец на сите времиња. Неговата професија е да пука по цел ден и да ги учи другите како да го прават тоа.

Тепачката на албанските и српските фудбалери ОДБЛИЗУ!

Добредојдовте на дивиот Балкан!
Она што ТВ камерите го снимаа од далеку, не навивачите го зумираа, па можеме да видиме што точно се случуваше на теренот на вчерашниот инцидент на натпреварот Србија – Албанија.

Руските војници и машината за дување листови

Руските војници и машината за дување листови

Мора некако да им помине времето :). Кој бил војска знае како е, а може и да им раскаже на другите што не биле!

Плавуша си прави обична рутинска проверка на журка

Плавуша си прави обична рутинска проверка на журка

Диџејот почна да прави грешки, па да види да не е од тоа :).

Девојка му раскинува на дечкото СО СТИЛ!

Девојка му раскинува на дечкото СО СТИЛ!

Го сретна на улица, му кажа тоа што имаше и стави точка на нивната врска.

Куче влезе на фудбалскиот терен за малку галење и чешкање

Куче влезе на фудбалскиот терен за малку галење и чешкање

Му се заарни, утре пак ќе влезе :). Позитивниот инцидент се случи на натпреварот Белграно – Килмес од Првата аргентинска лига.

Русинките се број 1 во светот во тресење задници

Русинките се број 1 во светот во тресење задници

Ако не верувате, гледајте ;).

Тест на Ламборџини на опасна влажна и каллива планинска патека

Тест на Ламборџини на опасна влажна и каллива планинска патека

После ова видео ќе ви стане јасно зошто Ламборџини е еден од најпопуларните спортски автомобили во светот.

Ефикасна заштита на женското деколте од палавите машки раце

Ефикасна заштита на женското деколте од палавите машки раце

Штом некој ќе се обиде да фати нешто од забранетата територија, заштитата веднаш се активира :).

Плавуша купува парфем (виц)

Плавуша си купува парфем. Бендисува еден и ја прашува продавачката колку чини.
– 50 евра – одговара продавачката.

Хендикепиран каратист кој ќе ве остави со подотворена уста

Хендикепиран каратист кој ќе ве остави со подотворена уста

Бидете трпеливи додека почне делот каде што се бори сам против двајца каратисти. Човекот е закон, од Мароко е и дефинитивно треба да сними некој акционен филм.

Вистински „невидлив“ чадор кој со помош на воздушни млазови ве штити од дождот

Со години луѓето се обидуваат да го усовршат дизајнот на чадорот, но без некој голем успех. Што и да прават, чадорот секогаш е подложен на виткање и кршење. Но, дизајнерите од Кина конечно развија еден сосема нов дизајн наречен „воздушен чадор“, кој нема платно и игли кои да се виткаат и кршат. Наместо тоа, овој револуционерен „невидлив“ чадор со помош на повеќенасочни воздушни млазови го одбива дождот од вас.

Ретки фотографии на славни личности заедно, коишто не сте ги виделе до сега

Познатите и моќните сакаат да се забавуваат и дружат меѓу себе.

Земјоделецот и крадците на лубеници (виц)

На еден наш земјоделец постојано му краделе лубеници од бостанот.
Наместо да го варди по цел ден, ставил една табла на која напишал:

Ја сакате музиката, но знаете ли колку и на кој начин таа влијае врз вашиот живот?

Помислете на вашиот омилен бенд или омилена песна. Има повеќе причини зошто тие ви се омилени отколку што сте свесни. Каква музика слушате кажува многу за тоа каква лично сте, а исто така може да повлијае и врз многу нешта кои ги правите. Не верувате? Во редовите кои следуваат научете повеќе за тоа колку музиката може да ве промени.

Селска романтика (виц)

Село… Ноќ…
Млад дечко и девојка седат на клупа и го гледаат небото…

Убавината на животот од машка гледна точка

Предупредување: Жешко видео! Beauty of Girls Lev Garibyan Gemini Blue[18] from DaMadaFaaacar on Vimeo.