Објаснувањето на таткото е дека со оваа мерка ќе го истретира како маж, ќе го казни затоа што не разговарал со него за проблемот, а воедно и ќе го научи да се брани и заштитува самиот себе.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено