Македонка на денот: Моника Тасеска (19 фото)

Традиционално понеделничко Мотика будење!

Плавуша покажува како се јаде банана

Плавуша покажува како се јаде банана

Така ја научиле и мисли дека така треба :).

Секси позадини 51 (66 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Вулгарен Хумор 82 (64 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Одличен фустан за такви форми (5 фото)

Дизајнерот на фустанот како да ги прочитал мислите на мажите :).

Непознатата Белорусинка Марина Алексејчик стана Мис Госпоѓа на светот за 2014

На изборот за Мис Госпоѓа 2014, кој се одржа во Мериленд, САД, единствен услов беше кандидатките да се мажени. Победи сосема непознатата Белорускинка Марина Алексејчик. Да ја видиме победничката одблиску.

Кога девојките ќе одлепат, одлепено е (57 фото)

Петочно Мотика загревање за претстојниот викенд 🙂

Секси долна облека (57 фото)

Голема колекција секси женска долна облека, инспирација и за девојките и за момците :).

Крис Хемсворт е најсекси маж за 2014 година (40 фото)

Специјален поздрав за девојките со куп фотографии од 31-годишниот австралиски актер Крис Хемсворт, кој реномираното списание People го прогласи за најсекси маж за 2014 година.

Бесплатен стриптиз во метрото во Париз

Бесплатен стриптиз во метрото во Париз

На крај дојде кондуктерот и ја избрка, но доволно работи се случија и до тогаш. Зошто вакви работи не се случуваат во Македонија? Еј, да бе… немаме метро :).

Чешкиот фото-модел Ана Тату, во живо и во списанијата за возрасни (31 фото)

Одлична споредба на фотографиите на девојката со идеални пропорции (89, 61, 91), која изгледа идеално на фотографиите во еротските списанија.

Мис БумБум Бразил 2014: Според мажите најдобриот избор за убавина во светот

Мис БумБум Бразил 2014: Според мажите најдобриот избор за убавина во светот

Да погледнеме како помина финалето на овогодинешниот избор за најубав задник на Бразил, кој се одржа во Сао Пауло во понеделникот вечерта.

Како Русинките тресат задници?

Како Русинките тресат задници?

Професионалните танчерки Јана Медведчук и Катја Гладкова ќе ви покажат како тие го прават тоа.

Играње на шипка кое им пркоси на законите на гравитацијата

Играње на шипка кое им пркоси на законите на гравитацијата

Девојката која ќе ве воодушеви со својата вештина и еластичност е Французинката Каро Свен.

Бразилска пепелашка

Бразилска пепелашка

Гледајте внимателно и одблизу и одгатнете ја дилемата носи ли градник или само и нацртале?

Како да искористиш прежешка девојка?

Како да искористиш прежешка девојка?

Добра идеја, нема што… Ако не за ова, за што ќе ти е жешка девојка :).

Јапонска реклама за спреј против несакани инсекти

Јапонска реклама за спреј против несакани инсекти

Сексот продава се и сешто :).

Гледај ме во очи 79 (75 фото)

Дечко, овде ми се очите :):):).

Секси позадини 50 (48 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Девојки и огледала (20 фото)

Огромна колекција девојки кои прават современи автопортрети :).

Скандал на „Твоето лице звучи познато“ – Италија: Градите го прекинаа настапот на „Мадона“

Италијанската водителка Вероника Маја, која учествува на шоуто „Твоето лице звучи познато“ мораше да го прекине својот настап поради нејзините љубопитни гради, кои фустанот никако не можеше да ги задржи внатре :).

Бомбите на Ана Семенович

Бомбите на Ана Семенович

Ана Семенович е поранешна натпреварувачка во уметничко лизгање која ги бранеше боите на родната Русија, а после пензионирањето ги покажа сите свои атрибути и стана пејачка, актерка и фото модел.

Кој сака оваа Тајланѓанка да му направи палачинка со кикиритки?

Кој сака оваа Тајланѓанка да му направи палачинка со кикиритки?

Кикиритките се афродизијак, а во комбинација со девојкава, палачинките кај мажите предизвикуваат ракета ефект :).

Секси позадини 49 (31 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Вулгарен Хумор 81 (58 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

10 хипнотизирачки видеа за мажи

Петочно загревање за претстојниот викенд ;).

Кој е за едно вкусно кафенце од Ким Кардашијан нека се јави :)

Смешна шега со автомат за кафе брендиран со Ким Кардашијан.

Атрактивни девојки за следење на Instagram (46 фото)

Ајде мажи правете профили и кликајте Follow :).

Балканската кафанска пејачка и двајцата муштерии (16+ видео)

Американските стриптиз барови се гола вода во однос на ова! Овде нема правила на игра!

Финалистките на натпреварот за Најубав бразилски задник 2014 (13 фото)

Погледнете ги внимателно и одблизу и вашето експертско мислење кажете го во коментари ;).