Разговор со македонска геј проститутка

Разговор со македонска геј проститутка

Најпрвин контакт од дечкото го добив преку фб, потоа ми побара слика од мојот полов орган (пронајдив нешто од интернет и му пратив). Потоа ми дади број да се слушниме и разговорот ви го праќам да го објавите.

fico

Човекот со Фиќото што удрил скап џип (виц)

На една раскрсница Фиќо удира во џип. Од џипот излегуваат неколку набилдани мафијаши и се приближуваат кон Фиќото:
– Абе, мајмун, виде ли што направи! Сега треба да ја продадеш колата и станот, за да се раздолжиме за џипот.
Мажот од Фиќото прашува: …

Како со Лада се избегнува сообраќајниот метеж?

Како со Лада се избегнува сообраќајниот метеж?

Кога имаш стара кола добро и ги познаваш можностите и не ја жалиш многу.

Мексиканската временска прогноза е многу интересна за гледање

Мексиканската временска прогноза е многу интересна за гледање

Фотографии од прекрасната Јанет Гарсија веќе видовме, а еве ја и во акција.

Ретко паѓање на Тур де Франс 2015

Ретко паѓање на Тур де Франс 2015

На втората етапа во Ротердам, кога најмалку се очекуваше некој да падне, се случи ова…

Голфот што го натера возачот на Ламборџини да голта прашина

Голфот што го натера возачот на Ламборџини да голта прашина

Голфот е МАЛКУ набилдан (700 коњи), а Ламборџинито од старт си е мускулеста кола.

Спектакуларна завршница на жешкиот ден на плажа

Спектакуларна завршница на жешкиот ден на плажа

Бензин за да стигнеш до плажата – 200 денари, лежалка на плажа – 100 денари, финалниот чин на паркингот – бесценето.

„Позади сцената“ во еден кинески ресторан

„Позади сцената“ во еден кинески ресторан

Кинеската храна е многу популарна во светот, а во последно време станува популарна и кај нас. Но, пред да решите обичната брза храна да ја замените со кинеска брза храна, внимавајте од каков ресторан купувате! Во денешно време има сертификати со кои лесно се докажува дека храната е подготвена на соодветен начин.

d01

Треба да изградите ѕид? Зошто да се задоволите со обичен, досаден ѕид од цигли, кога можете да го имате ова?!

Доколку се изведе како што треба, камениот ѕид како акцент може вашата соба да ја направи апсолутно шармантна. Камените ѕидови го имаат тој безвремен, селски квалитет кој потсетува на старите градежни техники од дамнешното минато. Сепак, дали камениот ѕид би можеле да го сметате за уметничко дело?

opticki-iluzii

Еден поглед кон овие оптички илузии и вашиот мозок може да експлодира

Оптичките илузии се замислени со таа цел, да ве збунуваат. Додека да трепнете, почнувате да се чудите што е тоа што го гледате. Вообичаено има едноставно објаснување за тоа што се случува кога гледате оптичка илузија, но за објаснувањето вообичаено дознаваме подоцна. Еве неколку анимирани илузии кои можат да ве збунат.

Колкава беља може да предизвика еден галеб на патот?

Колкава беља може да предизвика еден галеб на патот?

„Ефектот на пеперутката“ – галеб верзија. Ефектот на пеперутката е теорија според која сосема мала промена на настаните (како што е ветерот од крилјата на пеперутката), може да предизвика промена на многу покомплексни случувања.

Кога толку многу ти се пие пиво што дури и со нозе ќе го отвориш…

Кога толку многу ти се пие пиво што дури и со нозе ќе го отвориш…

Мотика талент на денот!

Лекција на денот: Крокодилите имаат очи на тилот

Лекција на денот: Крокодилите имаат очи на тилот

Воопшто не е паметно да му приоѓате на крокодил од зад грб, како што не е ни паметно да му приоѓате на крокодилот од предната страна. Предупредување: Жестоко видео!

Американски начин на прослава на денот на независноста: Огномет во гаражата

Американски начин на прослава на денот на независноста: Огномет во гаражата

Воинствена нација се нема што, но да се води војна на друга територија, како на пример во гаражата на другарот.

Solar Impulse 2 - Solar Plane Completes Record 120-Hour Flight Across Pacific!

Соларениот авион Солар Импулс го заврши рекордниот 120-часовен лет преку Тихиот Океан

Авионот на сончева енергија успешно го заврши рекордниот петдневен лет без прекин преку Тихиот океан. Солар Импулс е првото летало коешто од Јапонија до Хаваи леташе без капка гориво во него. Неговиот швајцарски пилот Андре Боршберг се обидува да прелета околу светот без никакво гориво, освен сончевата енергија. И згора на сѐ, во пилотската кабина во која нема ни загревање ни регулирање на воздушниот притисок, тој може да преспие само дваесет минути. Неговиот копилот и земјак Бетранд Пикард ќе го превземе управувањето со авионот на релацијата од Хонолулу до Феникс, Аризона, САД.

Господари на брзата храна

Господари на брзата храна

Цел живот ја работат истата работа и го достигнале фамозниот 90-ти левел ;).

4 јули за паметење: Пукањето огномет не тргна според планот

4 јули за паметење: Пукањето огномет не тргна според планот

Американците викендов го прославија „Денот на независноста“ и како што можеше да се очекува, многу киксови со огномети се случија. Ова е еден од најспектакуларните.

Како татковците чуваат деца?

Како татковците чуваат деца?

Татковците не мислат многу и се им дозволуваат на децата, но тоа е затоа што имаат супер моќи ;).

putin-tatoo

Путин ќе го враќа старото знаме на Русија (виц)

Од Кока Кола му понудиле на Путин многу пари, ако го врати старото, црвеното знаме и на местото на српот и чеканот да стави натпис Coca Cola.
– Се согласувам, – одговорил Путин – но само да видам прво до кога ми е договорот со Aquasresh.

Верверичката Твиги е вистински професионалец за скијање на вода

Верверичката Твиги е вистински професионалец за скијање на вода

Американски начин на забава. Децата се пресреќни кога ја гледаат.

erusalim

Ѕидот на плачот во Ерусалим (виц)

Американец пристигнал во Ерусалим, за да го види Ѕидот на плачот, но не знаел точно како се вика. Се качил во едно такси и му рекол на возачот: …

Техника на ронење пуканки со мотор

Техника на ронење пуканки со мотор

Ново видео од серијалот: НАСА треба да учи од сиромашните.

02

Тролање (игра)

Ваша задача е да го зафркнете главниот јунак на играта :).

sleeping-puppy-1__605

Кутриња кои можат да спијат било каде и било кога

Секој сака кутриња и секој го сака сонот. Тогаш, што не би ви се допаднало во фотографиите кои следуваат?
На кутрињата, исто како и на човечките бебиња, им е потребно многу одмор за нивниот правилен развој. Како и тинејџерот, тие можат да преспијат и до 18 часа дневно. Но, за разлика од луѓето, кутрињата можат да заспијат секаде и во боло кое време. Уверете се во тоа од следните фотографии!

devojki (48)_wm

Девојки во смешни ситуации 56 (50 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

w (9)_wm

Смешни слики #587

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 587-ми дел.

Димитар Гоцевски и бездомникот Чичко Томе

Димитар Гоцевски и бездомникот Чичко Томе

„Ова едукативно видео го направив затоа што сакав едно бездомно лице да ги почувствува сите благодети и привилегии што ние ги имаме секојдневно, а не сме свесни за тоа“ – вели Димитар.

Стариов Арап си фати јака женска на улица

Стариов Арап си фати јака женска на улица

Вакво брзо и ефикасно заведување не сте виделе!

030715-55966482b7356

Вистинско другарство на патот!

Вистински другар е оној кој не те остава кога ти е најпотребен.

Има 2 типа на велосипедисти

Има 2 типа на велосипедисти

Еве ги снимени на исто видео.